Jump to content

Bu Araç Alınır mı ? - III "Ortak Konu"

aytacesen

Tavsiye Edilen Mesajlar

uzun zamandır 2008 sedan dynamic ya da 2009 touring model araç bakıyorum ama bu fiyat politikası beni öldürecek.35000-34000 gibi rakamlar telafuz ediliyor fiyat bana mı çok abartılı geliyor yoksa bu raçların gerçekten piyasası mı bu ?tamam mazda güzel araba da ama fiyat performans oranına baktığımızda bu rakamlar bana çok uçuk geliyor.Düşünclerinizi açıklarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 986
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Abi bir şey değilde arabadan soğuttular bu gidişle gidip başka bir araca binmek zorunda kalacam..

Aracımı alma arifesinde aynı şeyleri yaşadığım için seni tamamen anlıyorum... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adam 35000 den aşağıya inmedi bir de üstüne yok sigortasını yaptırdım yok kaskosunu yaptırdım bir sürü masrafım oldu dıyor sanki bana hrcamış parayı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda özel mesajlar dışında fiyat tartışmasına girmiyoruz arkadaşlar, isteyen aracına istediği fiyatı ister, alan alır, alınmazsa elinde kalır, bu kadar basit.... Bunu buralarda tartışmıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar sifir fiyatlar otv ve kur farki yuzunden ucmus durumda bu yuzden 2 el piyasasi 5-6bin tl yukari cikmis durumda.. yadirganacak bir durum yok yani tum markalarda ayni durum soz konusu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar sifir fiyatlar otv ve kur farki yuzunden ucmus durumda bu yuzden 2 el piyasasi 5-6bin tl yukari cikmis durumda.. yadirganacak bir durum yok yani tum markalarda ayni durum soz konusu

Evet size katılıyorum. Ben de aracımı satarsam diye söyle 10-15 binlik arabalara bakıyorum sadece Tofaş kuş serisi ve enkazlar çıkıyor karşıma. Muadillerine baktığınızda mazda3 yine bu piyasada da baya uygun görünüyor. Mesela en yakın özelliklerde focus astra daha pahalı ki linea bile daha yüksek fiyatlarda ilanlarda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu işler sırayla, neden çok şaşırıp kızıyorsunuz ki? bugün sen alıcısın yarın satıcı olacaksın.. şuanda özel aracım yok ama satıcılara kesinlikle kızmıyorum..işine gelmezse almazsın..hem satıcılar alıcılara göre daha fazla stres altındadır..her gün tip tip adamlar arar durur telefonda pazarlık edenimi dersin sohbet edenimi..ne istediğini bilmeyenemi..

Sıfır araç fiyatları 2 sene içinde 25bin TL zamlanmış..bırakalımda 2.el 3-5 bin TL yükselsin yani..

siz dua edinde helal süt emmiş birine denk gelin..ucuza alacağım diye (herkes ucuza almak ister bu normal) gidip kazalı, Km düşürülmüş araçlar almayın..

size tavsiyem 2009 3.nesil touring almanız..benim vardı..çok güzel arabadır..sattığıma çok pişman oldum sonra..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

size tavsiyem 2009 3.nesil touring almanız..benim vardı..çok güzel arabadır..sattığıma çok pişman oldum sonra..

3. neslin artıları nedir nasıl anlaşılır? merakımdan soruyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3.nesil derken ben anlamadım?

ilk nesil ok.

2005 sonunda arka stoplar şeffaflaştırıldı.

2007 ve sonrasında 25 kalemde makyajlanma ve iyileştirilmeler yapıldı.

Soru:2007-2008 makyaj geçirmiş dynamic ile 2009 touring arasında fark nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.nesil hakkında hiçbir bilgim yoktur..tasarım olarak zamanının çok ötesinde arabaydı..2004 yılında bir mazda bayisinin önünde ilk gördüğüm anda çok işim olmasına rağmen dakikalarca durup izlediğimi hatırlıyorum..

biraz bütçenizi zorlayıp 2.nesil 2009-2013 almanızı öneririm..çünkü tasarım olarak komple değişmiştir..benim 2.nesil daha çok hoşuma gidiyor..Hatta böyle bir kasayı mazda nasıl terk etti hala anlamış değilim..şuandaki yeni model araçlardan bile daha tarz duruyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet yeni fark ettim..yanlış yazmışım özür dilerim..2.nesil diyecektim..2009-2013  arası

Tamda 2007 dynamic alma arifesine girmiştim sizin yorumunuzu görünce bi tuhaf oldum...

Yalnız makyajlı kasa 2007 dynamic  triptonic araç sahibi kişi 2009 touring e binmiştim çok fena konforluydu vs bişeyler dedi..Altına basa basa dedimki sendeki kasa mı yoksa 2.kasa mı diye yok benim kasa dedi...

Şimdi hem sizin yorum hemde satıcının bu anektodu kafamda soru işareti bıraktı..

Gerçekten fark varsa bilenler yardımcı olursa sevinirim...

:nea:  :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

OTV farkı sıfır fiyatları uçurunca ikinci ellerde arttı.

20-25 arasına düzgün binilebilecek birşey bulurken şimdi en az 25 i gözden çıkarmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamda 2007 dynamic alma arifesine girmiştim sizin yorumunuzu görünce bi tuhaf oldum...

Yalnız makyajlı kasa 2007 dynamic  triptonic araç sahibi kişi 2009 touring e binmiştim çok fena konforluydu vs bişeyler dedi..Altına basa basa dedimki sendeki kasa mı yoksa 2.kasa mı diye yok benim kasa dedi...

Şimdi hem sizin yorum hemde satıcının bu anektodu kafamda soru işareti bıraktı..

Gerçekten fark varsa bilenler yardımcı olursa sevinirim...

:nea:  :krrsz:

2.nesiller Türkiyeye 2009 mayıs ayında giriş yaptı..yani 1.nesil makyajlı 2009 model araçlar Mayıs ayına kadar satılmıştır..sizin kafanız bundan karışıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.nesiller Türkiyeye 2009 mayıs ayında giriş yaptı..yani 1.nesil makyajlı 2009 model araçlar Mayıs ayına kadar satılmıştır..sizin kafanız bundan karışıyordur.

Hocam araç aynı araç görüntü aynı tampon vites topuzu iç konsoldaki detaylar vs vs 2007 ile 2009 arasında görüntü farkı jantlar başkada göremiyorum

birinde iç konsolda piano black kullanılmış 2007 de gri renk hakim hepsi bu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam araç aynı araç görüntü aynı tampon vites topuzu iç konsoldaki detaylar vs vs 2007 ile 2009 arasında görüntü farkı jantlar başkada göremiyorum

birinde iç konsolda piano black kullanılmış 2007 de gri renk hakim hepsi bu

Şu iki aracı kıyaslarmısınız örnek olarak veriyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-polisten-hatasiz-boyasiz-full-sunrooflu-makyajli-kasa-mazda3-161073592/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-servis-bakimli-mazda-3-touring-78%2C000-de-161067002/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...