Jump to content

1. Nesil Mazda3 HB Silecek Önerisi

BurhanBatat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 3 ay sonra ...

teşekkürler .. 55 e 38.5 diye buldum bnde :D

Onlar biraz zorlama ebatlar. Ben 45 - 50 nin olacağını tahmin ediyorum. Aracın üzerindekiler ne ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

47.5 mu 50 mi ?

52.5 mu 55 mi ?  net rakam lazım . :D

ben bugun 55  45 aldım sıkıntı yok üstündeki 55 -47.5 tu

İlhan abi ben buldum silecekleri yarın uğrayabilirsen alırız sanada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onlar biraz zorlama ebatlar. Ben 45 - 50 nin olacağını tahmin ediyorum. Aracın üzerindekiler ne ?

araç şu an yok ..serviste.. haftaya gelecekmiş .. onun için şu an bakamıyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Netten alabileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar? Bizim burada bulmak imkansız. Link verebilir misiniz?

Opel silecekleri oluyormuş.Ben şahsen öyle yaptım.Opel servisi varsa istersen bi baktır
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• msuleme
      Yazan: msuleme
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bizim araçlarda silecek deposu için seviye sensörü yok mu? Bir önceki aracında (mazda 3 impressive) seviye düşükse uyarı çıkıyordu, bunda çıkmıyor, normal mi? 
    • thearchitect
      Yazan: thearchitect
      Merhaba,yeni mazda 3 sahiplerine bir sorum olacak,siz de silecek sesinden rahatsiz misiniz?yalniz bahsettigim ses ozellikle surucu tarafindaki silecek en dik konuma geldiginde cikan ses..
    • nutcracker
      Yazan: nutcracker
      arkadaslar silecekleri servisten baska bi yerden alma sansımız varmıdır ?

• Seçtiklerimiz

• Mazda 3 TCR
      Japon otomobil üreticisi Mazda'nın, Mazda3 adlı hatchback modelinin yeni jenerasyonunda performanslı özel bir versiyonun gelip gelmeyeceği çok konuşuldu. Bugün böyle bir versiyon geldi, fakat tam anlamıyla beklenen araç bu değildi. Çünkü söylentilere konu olan performanslı Mazda3, bir yarış otomobili değil de trafiğe çıkabilen hızlı bir hatchback şeklindeydi.
      • 7 yanıt
    • Motor secenekleri  1.5, 2, 2.5 lt benzin ve 1.8 lt turbo dizel. Muhtemelen Avrupa pazarina 1.5 lt ve 1.8 dizel gelecek. Onemli bir yenilik, ilk defa AWD modeli mevcut olacak. Turkiye'ye gelir mi emin degilim. Yeni Skyactive-X motor ise 2019 da satisa cikiyor.

Resimler de Hatchback'teki gri rengin ismi "Polymetal" grisi imis bu arada
      • 163 yanıt
    • Mazda MX-5 Mekanik Parça Değişiklikleriye Hissedilir Derecede Fark Yaratacak
      Kısa süre içerisinde Japonya satışları başlayacak olan 2019 Mazda Miata MX-5, altyapı olarak gözle görülür değişim barındırıyor.
      • 22 yanıt
  • Yeni Oluştur...