Anarchist

3. Nesil Mazda3 İçin Kapı Eşiği Ve Gündüz Farı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Montajı serviste yaptırırsan sanmıyorum ki garanti dışında kalasın ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi de bu linklerde gösterilenler 2.Nesil için gibi. İyi araştırmakta fayda var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servis taktıktan sonra garanti dışı kalmaz. Garanti dışında kalan durumlarda servis uyarır zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi de bu linklerde gösterilenler 2.Nesil için gibi. İyi araştırmakta fayda var.

Gündüz ledi olan ilanın fotolarında 3. nesil Mazda 3 var ama emin olamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapı eşiklerinde kaliteli bir şey almakta fayda var zira bir süre sonra özellikle yıkamacıların oralara su tutması neticesinde çok çabuk bozulabiliyor. Servislerde takılanlar buradakilerden çok daha güzel görünüyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onur'un (honuuu) tavsiyesiyle ebay'den aldıklarımız, şeytan kulağına kurşun çok kaliteli ürünlermiş. Hatta orjinalden bile kaliteli diyebilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet kapı eşiklerini bende çok beğenmedim ama hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. Gerçi bir sürü çeşit var son anda iyi karar vermek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapı eşiklerini ben aliexpressten alıp yaptırdım gayette güzel oldu..Servis bakımda gördü güzel olmuş dedi, garanti dışına çıkma gibi bir durum söz konusu kesinlikle değil..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birde arkadaşlar benim farlar en yüksek ayarda olmasına rağmen çok aşağıda gösteriyor gibi. Bu farları biraz yukarı ayarlatmak için illa servisemi gitmek gerek? Herhangi far ayarı yapan bir yer halledemez mi?

Kapı eşiklerini ben aliexpressten alıp yaptırdım gayette güzel oldu..Servis bakımda gördü güzel olmuş dedi, garanti dışına çıkma gibi bir durum söz konusu kesinlikle değil..

Bi fotoğraf paylaşmanız mümkün mü? Ben köşeli olanlardan istiyorum ancak görmedim aliexpreste...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aldığım ürün bu linktekinin mazda 3 yazanı.

http://www.aliexpress.com/item/High-quality-stainless-steel-Scuff-Plate-Door-Sill-with-words-For-2014-Mazda-3-AXELA/2037839845.html

Birde arkadaşlar benim farlar en yüksek ayarda olmasına rağmen çok aşağıda gösteriyor gibi. Bu farları biraz yukarı ayarlatmak için illa servisemi gitmek gerek? Herhangi far ayarı yapan bir yer halledemez mi?

Bi fotoğraf paylaşmanız mümkün mü? Ben köşeli olanlardan istiyorum ancak görmedim aliexpreste...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onur'un (honuuu) tavsiyesiyle ebay'den aldıklarımız, şeytan kulağına kurşun çok kaliteli ürünlermiş. Hatta orjinalden bile kaliteli diyebilirim. 

link atabilirmisiniz,birde taktırdıysanız fotograflarını paylaşsanız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

link atabilirmisiniz,birde taktırdıysanız fotograflarını paylaşsanız.

Link veririm müsait bir zamanda ama onlar 2. Nesil içindi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.