mpolat35

Satılık 2010 Mazda3 Impressive Otomatik Sedan

Merhaba arkadaşlar. Nakit ihtiyacından dolayı arabamı satıyorum.

Araç 2010 model otomatik, impressive modelidir. 10.000 km önce Ankara Mocan Otogazda lpg taktırdım. Araç şuan 68.000 km de. Pazarlık payı var.

Herhangi bir kazası, boyası, değişeni yok. Gece 3 te hastanede park halinde iken park yapılmaz levhalarına çarptığım için küçük bir yer var, yanlış anlaşılma olmasın diye yaptırmadım. 

İlanım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-68.000km-impressive-otomatik-boyasi-degiseni-yok-brc-lpg-191295250/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolun :) fiyat durumu sizce nasıl? Malum bizim toplumumuzda pazarlık olduğu için istediğim fiyattan daha yüksek bir fiyat yazdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolun :) fiyat durumu sizce nasıl? Malum bizim toplumumuzda pazarlık olduğu için istediğim fiyattan daha yüksek bir fiyat yazdım.

Hemen satmak isteyen birisiyseniz fiyat yüksek bence. Yok satılsın da süre beni içim önemli değil diyorsanız, mutlaka alıcısı çıkacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hemen satmak isteyen birisiyseniz fiyat yüksek bence. Yok satılsın da süre beni içim önemli değil diyorsanız, mutlaka alıcısı çıkacaktır.

41-41.5 gibi bir fiyata bırakmayı düşünüyorum hocam :) 41.5 yazsam 40 olur mu yada 39 gibi :)  Ortalama 1 ay içinde satmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı 41.000 den anlaştım. Alan arkadaşa hayırlı olsun. Kazasız belasız sürer inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.. Maşallah bu ne hız? Demek ki talep epey fazla bizim araçlara.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam hem sedan hem otomatik hem tuplu ne olsun, 2011 touring hatchback'e 41000 isteyen ve daha da ucuza satmam diyenler vardi Hayirlisi olsun. Kaldiki arkadas arabayi temmuzda 38000 de alip, tup takdirdim 40000 e mal oldu demisti daha once..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolun hocam, talipli çoktu. Bekleyenler vardı. Yeni good year lastikte almıştım :) kışlık michelin lastikler var. Araba temiz olunca hızlı gidiyor :) Bana  maliyeti 41.000 yakındı zaten. Alan arkadaş mutlu mesut kullanır inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.