okkko

Yeni Mazda 3 (BM) HB ve Sedan Geri Görüş Kamerası Uygulaması

Bu konuda 30 ileti var

Elinize sağlık abi. Uygulama, CX-5 ve Mazda6'da gördüğümüzden  mi yoksa farklı bir şey mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çalışma şekli aynı. Zaten orjinal ürün. Maliyeti biraz daha düşürebilir miyiz diye uğraşıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık. Yalnız maliyet biraz fazla değil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maliyeti düşüreceğiz. Ama 1000in altına zor görünüyor. Orjinal kamera kullanarak durum bu. Çin malı kameralar bile 300 500tl arasında satılıyor. Tesisat, uygulama, yazılım derken yine rakam yükseliyor.

M.E.G bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maliyeti düşüreceğiz. Ama 1000in altına zor görünüyor. Orjinal kamera kullanarak durum bu. Çin malı kameralar bile 300 500tl arasında satılıyor. Tesisat, uygulama, yazılım derken yine rakam yükseliyor.

Okan, bir de şu konuya el atabilirseniz ;)

http://www.mazdaclubtr.com/topic/20543-2014-mazda3-televizyon-vb/

Faruk ozturk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de araç üzerindeki ekran ile mi yoksa ekran değişiyor mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de araç üzerindeki ekran ile mi yoksa ekran değişiyor mu ?

orjinal ekran ve Orjinal kamera ile...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni Mazda 3 Alan müşteriler araçlarına artık geri görüş kamerası yetkili servis üzerinden sipariş verebilirler..En yakın servislerden geri görüş kamerası numarası çıkmış olup fiyatı bellidir bilgi alabilirler..

M.E.G ve mimar2125 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni Mazda 3 Alan müşteriler araçlarına artık geri görüş kamerası yetkili servis üzerinden sipariş verebilirler..En yakın servislerden geri görüş kamerası numarası çıkmış olup fiyatı bellidir bilgi alabilirler..

Fiyat hakkında bilgi verirmisiniz... Teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

800 TL  civarında net bilgi alırsam yine paylaşırım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat 821.50 TL + KDV - Montaj hariç

Epey pahalıymış..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok daha neler çok yüksek değilmi arkadaşlar . Ön arka park sensörü yeter bana camera onların olsun bu durumda .  halbuki yap 500 tl herkez taktırsın sende kazan herkez de kazansın ben bu mantığı anlayamıyorum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda-tr'de Aksesuarlar sayfasında müzik sistemi içerisine eklemişler geri görüş kamerasını

Burak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyvallah güzel ürün, faydasıda var muhakkak ama fiyat çok yüksek. Sadece ekranda arkayı görmek için 1200 lira vermem şahsen :(

Navigasyondaki olayın aynısı geçerli sanıyorum. Artık her insanın cebinde iyi kötü bir navigasyon mevcut iken, 2000 lira ödeyip araca navigasyon taktırmak hiç de cazip değil.

Faruk ozturk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

KDV dahil sadece montaj hariç fiyatı,

montaj dahil 900-1000₺ olur herhalde

Bu arada navigasyon 1870₺ olmuş ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Guest KTASKAN
      Yazan: Guest KTASKAN
    • robosapiens17
      Yazan: robosapiens17
      Tüm arkadaşlarıma merhabalar,

Uzun zamandır peşinde olduğum bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim:
      Hızlı bir şekilde konunun anlatımını yazmaya çalışırken de videoları takdirinize bırakıyorum.
      Konuyu bitirmeyi bekleyemedim. Düzenleme devam ediyor.

https://youtu.be/_l-067TucWs

https://youtu.be/sw2NVVOEZtY

Yukarıdaki videoda bir video sinyali kaynağı (Dark Movix Tank) kullandım. Sonrasında aracımdaki hali hazırda olan kabloları uzatıp gerekli bağlantıları yaptım. Ekrandaki görüntü arabalar filmine ait çünkü video sinyalim buydu.

Bittiğinde daha detaylı olacak ama şimdilik bu kadar. Bir kaç da fotoğraf.....

Kabloların döşenmiş hali:

Ayrıca aşağıdaki linkten de yararlandım. İncelemenizi tavsiye ederim:

http://mazda3revolution.com/forums/2014-mazda-3-skyactiv-audio-electronics/64618-recommended-backup-camera-2.html

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.