Guest axela

Biri Bana Işıklı Kapı Eşiği Bulabilir mi??

Bu konuda 23 ileti var

uzun zamandır yapamadığım şeyi yaptım e bay e paypala üye oldum herşey tamam kapı eşiği sipariş verecektim fakat bulamıyorum biri bana e bay de kırmızı ışıklı kapı eşiği bulabilir mi lütfen :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent'inde uzmanlık alanına giriyor gelirler birazdan verirler sana bir link  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülenti yazmadım yarınki toplantıya konsantre olsun diye.. ;D

görünüşe göre ışıklı yok piyasada ben çift tonlu krom eşikleri tavsiye ederim ısıklılar yıkamacıda su tutunca tırtlıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daa önce mazda 3 yazınca 60 sayfaya yakın ürün cıkıyodu şimdi 46 diyo.. dönem dönem oluyo böle, bi süre sonra yine gelr ısıklı kapı eşiği eger yoksa.. yinede bi bakayım biraz, bulurum belki..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski konulardan birinde kapı eşiği için link verilmişti girdiğimde gördümki buy butonu yok yani bitmiş :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski konulardan birinde kapı eşiği için link verilmişti girdiğimde gördümki buy butonu yok yani bitmiş :'(

üzülme en gec 1 hafta içinde tonla çıkar yine sen kesin kararlımısın ışıklıda zira yıkamada su mutlaka kaçıyor ve yazıların yarısı yanmıyor illede ısıklı diyosan hangi renk ben sürekli bakıyorum ebay e bulunca link veririm sen rengi söle...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

üzülme en gec 1 hafta içinde tonla çıkar yine sen kesin kararlımısın ışıklıda zira yıkamada su mutlaka kaçıyor ve yazıların yarısı yanmıyor illede ısıklı diyosan hangi renk ben sürekli bakıyorum ebay e bulunca link veririm sen rengi söle...

kırmızı renkli arıyorum..ışıklıda da şu şekilde kararlıyım eşiklere su tutturmamayı ve aşırı özen göstermeyi düşünüyorum ama önümüz kış karda çamurda yağmurda ne kadar korayabilirim bilmiyorum.çok mu çabuk bozuluyor bu eşikler..birde angel arıyorum uygun bir angel bulursan onunda linkini verebilirmisin 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kırmızı renkli arıyorum..ışıklıda da şu şekilde kararlıyım eşiklere su tutturmamayı ve aşırı özen göstermeyi düşünüyorum ama önümüz kış karda çamurda yağmurda ne kadar korayabilirim bilmiyorum.çok mu çabuk bozuluyor bu eşikler..birde angel arıyorum uygun bir angel bulursan onunda linkini verebilirmisin 8:)

Merhaba 2 takım angel getirtiyorum, birinin sahibi yok eğer istersen sana ayırabilirim, fiyatı gelince belli olacak aracı bir arkadaşıma garantili getirtiyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7000 k angel tavsiye ederim bariz sekilde xenona yakın yanıyor renk olarak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana bembeyaz angel lazım..senin dediğin biraz mavimsi gibi.benim araba kırmızı olduğu için direk bembeyaz lazım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba 2 takım angel getirtiyorum, birinin sahibi yok eğer istersen sana ayırabilirim, fiyatı gelince belli olacak aracı bir arkadaşıma garantili getirtiyorum ;)

fiyatı uygun olursa ustam neden olmasın..ama ben kısa süre sonra sipariş vermeyi düşünüyorum senin bahsettiğin angellar ne zaman eline ulaşır ki?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana bembeyaz angel lazım..senin dediğin biraz mavimsi gibi.benim araba kırmızı olduğu için direk bembeyaz lazım..

neyse seni inandırmak zor aklın hangisini kesiyorsa onu al sen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse seni inandırmak zor aklın hangisini kesiyorsa onu al sen :D

ayıpsın abi yaa mesele inanmak değil sadece bunu özellikle söylemeni bekliyordum kaç zamandır "son derece beyaz yanıyor" gibisinden bir yorum bekliyordum..bak diğer konuda xenon angel ın özelliği daha beyaz olması dedin saniyede kaptım angelı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim kapı eşiklerinde hiç bir sorun yoktu bir sene boyunca.. çok da cafcaflı duruyor..ama bir tane yıkamacı arkadaşımızı uyarmama rağmen kapı aralarına tazikli suyu vermesinden bir müddet sonra 2 kapı eşiğimin ledleri yandı.. eğer su tutturmazsan bişey olmaz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayıpsın abi yaa mesele inanmak değil sadece bunu özellikle söylemeni bekliyordum kaç zamandır "son derece beyaz yanıyor" gibisinden bir yorum bekliyordum..bak diğer konuda xenon angel ın özelliği daha beyaz olması dedin saniyede kaptım angelı ;)

böyle demesek alacagın yoktu napalım kötü mal aldırırmıyız biz sana :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

böyle demesek alacagın yoktu napalım kötü mal aldırırmıyız biz sana :D

yok abi ayıp ettin olay iyi kötü değil mavi beyaz olayı idi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bi enes abiye sor sen onun arabada var kendi yapmış herhalde (sweet6six6) nick bu O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.