drakyuz

Alınık 2. Nesil Dizel Mazda 3 HB Kasa.

arkadaşlar 50 bin km geçmemiş, esp li dizel mazda 3 arıyorum...bütçe 45 bin ..HB olursa iyi olur, perde hava yastıklı olursa tadından yenmez:))

..esp olsun yeter..olmazsa olmazım esp 

drakyuz@mynet.com ya da 530 5757525 ten ulaşabilirsiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda3 Dizel HB Türkiye'ye çok az sayıda geldi bilgin olsun ama ESP ( Mazda'daki adı ile DSC/TCS ve hava yastıkları zaten standart diye biliyorum

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazdaların hepsi esp li yani DSC/TCS li o konuda sıkıntı yapmayın. ama evet dizel mazda 3 hb bulmanız zor ama oyle imkansız değl bulursunuz Allah hayırlısını göstersın.

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

HB dizel yanilmiyorusam makyajli kasa da hic gelmedi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 yılında satışa sunulan bu modeller için 50.000 Km de bulmanız biraz zor. donanım olarak istediklerinizden daha fazlası var araçta. HB dizel modelini 2 haftadır kullanıyorum. Tork ve sürüş keyfi olarak şuana kadar kullandığım en keyifli Mazda 3.

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda neden dizel araç getirmiyor mantığını bilen var mı acaba hep merak ediyordum ama cevap bulamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece mazda değil tüm japonlar getirmiyordu. Son yıllarda getiriyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.