ufuk008

Satılık Sıfır Mazda 3 Orijinal Teyp

2012 model Mazda 3 aracımı alırken navigasyonlu multimedya teyp taktırmıştım. Hiç kullanılmamış olan ve üstünden çıkan orjinal teybi tedbir olsun diye sakladım. Ancak artık evde boşuna yer kapladığını düşündüğüm için satmaya karar verdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ufuk, hayırlı satışlar.. Fiyat veya sahibinden.com gibi sitelerden -ilan varsa- belirtebilir misin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Sahibinden de var ilan numarası  

186332435 buradan resimlere bakabilirsiniz.

Fiyatı da 575 TL yazmıştım. Ayrıca araca taktırdığım teybin kutusunun içinde ve hiç kullanılmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar diliyorum. 2011 yılından beridir, bende de aynı teyp bekliyor. Bende Necvox multi media sistem takmıştım. Benim gibi multi media sistem takıp, satılığa çıkaran başka arkadaşlarda var.

Ama bu güne kadar satabileni görmedim ben. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlhan bey bakalım nasip bu işler. Sizin ki duruyomu hala

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamlar sağlam yapıyor..... kolay kolay bozulmuyor............ işiniz biraz zor görünüyor fakat nasip dediğin gibi.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet öyleşmiş sağlam iş yapıyorlar ama illaki zamanla deforme oluyor. İsteyen olursa satarım yoksa acelesi yok.

okanemreocal bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.