Jump to content

3. Nesil Mazda 3 İçin HGS veya OGS Yeri

Faruk ozturk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben dikiz aynasının tam altına yapıştırdım. Görünür sanmıştım ama oturduğum pozisyondan gözükmüyor.

Dikiz aynasının altına derken direk dikiz aynasına mı yapıştırdınız ?

Ben dikiz aynasına yapıştıranlar görmüştüm. Ama ne derece sağlıklı okur hiç denemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikiz aynasının altına derken direk dikiz aynasına mı yapıştırdınız ?

Ben dikiz aynasına yapıştıranlar görmüştüm. Ama ne derece sağlıklı okur hiç denemedim.

Hayır cama yapıştırdım dikiz aynasının bittiği yere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı istasyonlarda hgs koymak için güzel kılıf veriyorlar. komple camı kirletmemek için çok güzel. Tem girişi gişelerin birinden almıştık ama hangisi hatırlamıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

HGS etiketinin doğru yeri, dikiz aynasının solunda ön camın üst kısmında siyah noktalardan oluşan bölgedir. Bu bölge , yansımaları önlemek ve barkodun doğru okunmasını sağlamak için özel tasarlanmış olan bölgedir.   Ayrıca HGS etiketini bu bölgeye yapıştırmakla, araç dışından bakıldığında etiketin çirkin görünümünden de kurtulmuş olursunuz.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

HGS etiketinin doğru yeri, dikiz aynasının solunda ön camın üst kısmında siyah noktalardan oluşan bölgedir. Bu bölge , yansımaları önlemek ve barkodun doğru okunmasını sağlamak için özel tasarlanmış olan bölgedir.   Ayrıca HGS etiketini bu bölgeye yapıştırmakla, araç dışından bakıldığında etiketin çirkin görünümünden de kurtulmuş olursunuz.

Selamlar.

Çok makbule geçti hocam teşekkür ederiz. Yeni etiket aldım yarın takacaktım bende :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok makbule geçti hocam teşekkür ederiz. Yeni etiket aldım yarın takacaktım bende :D

Bundan sebep de bu sistemin bir özelliği olarak En İyi Yanıt şeklinde işaretlendi. Bu şekilde olunca konunun en başında görünüyor olacak. Eğer birden fazla sayfa olursa da her sayfa başında görünüyor olacak ;) ve böylelikle insanlar tüm mesajlar arasında doğru yanıtı aramak zorunda kalmayacak ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Mazda 3 ün ön camında bindir türlü sensörüydü kamerasıydı olduğundan yapıştırmaya yer beğenemediğimden soruyorum;

HGS etiketini camın neresine yapıştırdınız ve ne sorunlarla karşılaştınız? Varsa bir foto paylaşır mısınız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikiz aynasının sol tarafındaki siyah alana yapıştırdım OGS yi, bildiğim kadarıyla camlardaki o siyah bölge elektromanyetik sinyalleri geçiren bir kısım ve özellikle o tür cihazların takılabilmesi için yapılıyor. Ben OGS yi oraya taktım, HGS etiketim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hgs etiketi kullanan arkadaşlar en azından bir fotoğraf paylaşırlarsa yol gösterici olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hgs etiketi kullanan arkadaşlar en azından bir fotoğraf paylaşırlarsa yol gösterici olabilir...

Daha önce de konuşulup, nereye yapıştırılacağı konusunda karar kılınan bu konu umarım yardımcı olmuştur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Selamlar.

http://www.mazda.com.tr/assets/master/cars/all-new-mazda3/hatchback/interior/gallery/19/interior-gallery-01.jpg

resimde görünen yer oluyor dimi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...