Jump to content

Satılık Nissan Primera 1998 2.0 SE 5 İleri Otomatik

suleyman_kocaman

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar arkadaşlar aracımda bellli başlı problemler var ve beni biraz üzdü açıkçası o yüzden satmak istiyorum mazda aracla takas olur mazdadaki heyecanı bu aracda bulamadım japonların hepsi birbirine benziyor ama mazda başka ^-^

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-nissan-primera-1998-2.0-se-5-ileri-otomatik-vites-temiz-191130735/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arac gercekten guzel ama önceki sahipleri problemli insanlarmış özellikle yüksek hızlarda mazda 626'mdan daha iyi ne motor sesi var ne ruzgar sesi ama problemler bitmek bilmedi antifiriz bile yok arabada koysam korkuyorum b,r yerden patlayacak ama koyacağim mecbur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

delii yürek dizisinin karizma arabasıydı.....bir nissan form bulup orada satmak daha iyi olur bence.........hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim bi tanıdığımız diyim bu tarz bir araç arıyor hatta primera arıyor.. Fakat bu üzme konusuna biraz değinirmisiniz , neden üzdü sizi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beni uzdu derken hic yolda birakmadi gidisi duruşu sorun cikarmadi soyle hayal kırıklığı yaratti biraz sol tekerlek geride akson veya travers işlem görecek birde hidrolik direksiyon yag eksiltiyor 2 ayda falan tamamliyorum birde içine su alma sorunu var bunu gösterdim kaportacilara giderler tikanmistir acariz dediler beni uzen manisadaki ustalar manisada sadece renault opel ve ford var ve baska bir arac geldiğinde bitaz farkli davraniyorlar bi sebebten satıyorum iatanbul veya ankara veya konyada olsam satmayı planlamazdim sorunlarını çözer kullanirdim ilk deyindigim problem killanim olarak bir sorun çıkarmıyor frende hizlanmada cekme falan yok ben hergün kullanıyorum arac hiç durmuyor.

Normal bir kullanici alir araci yillarca kullanir ama ben mazda 626 dan sonra cok isinamadim [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

söyledim şu anda ilanına bakıyorlar aracın bu arada ilanı 97 model olarak vermişsiniz fakat başlıkta 98 yazıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Trafige çıkış tarihi 27.11.197

Modeli 1998 diye kayitli eaki ruhsatta

Yeni benim ruhsatta sadece model yaziki 1998

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...