Mehmet Özdemir

Android Smart TV Box

$_57.JPG

Malumunuz bundan 3 - 4 yıl önce televizyon satın alanların Smart TV gibi bir olanağı yoktu. Ya çok pahalıydı, ya da daha yaygınlaşmamıştı. Şimdiki televizyonların çoğunda standart.

Araştırmalarım sonunda aşağıda linkte bulunan üründe karar kıldım. Özellikleri, güncel smart TV'lerin bile üzerinde. Fiyatı da makul. Forumuzda böyle bir cihazı kullanan veya önerisi olan var mı? Ona göre alıp, almamayı düşüneceğim.

http://www.ebay.com/itm/CS918-Android-4-4-Smart-TV-BOX-XBMC-Quad-Core-8GB-WIFI-FULL-1080P-HDMI-Media-/351255119986?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item51c86fc872

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet bu işi ne yaptın ? Bu arada Android Tv'ler çıkmış. Bir arkadaşım için Tv araştırıyordum. Forumda da bu konuyu gördüm tesadüf sorayım dedim. :),

Tv konusunda teknolojinin çok gerisinde kalmışım ben.  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bütünleşik android televizyonlar var. Bir arkadaşım satın aldı, inceleme fırsatı buldum. Güzel işlevler var, mouse klavye desteği her şeyi yapmışlar. Dediğim gibi yukarıdaki sistem hala benim için daha iyi görünüyor. En azından android marketten uygulama indir, kullan. Televizyonlar buna izin vermiyor.

Bir heves gelmiş, bu konuyu açmıştım. Şimdi baktım, daha da ucuzlamış. Yine bir heves geldi, alayım olmazsa :D

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bütünleşik android televizyonlar var. Bir arkadaşım satın aldı, inceleme fırsatı buldum. Güzel işlevler var, mouse klavye desteği her şeyi yapmışlar. Dediğim gibi yukarıdaki sistem hala benim için daha iyi görünüyor. En azından android marketten uygulama indir, kullan. Televizyonlar buna izin vermiyor.

Bir heves gelmiş, bu konuyu açmıştım. Şimdi baktım, daha da ucuzlamış. Yine bir heves geldi, alayım olmazsa :D

En son Burak abi araştırıyordu bir Led tv sanırım. 

Android tv ler arasında bir tane buldum. Ona sınırlı da olsa uygulama indirilebiliyor. Araştıran arkadaş hiç anlamadığı için topu bana attı. 

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-48pfs810912-48-121-cm-fhd-3d-android-smart-led-tvdahili-uydu-alici.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ürünü aynı zamanda ön konsoldaki multimedia ekranda birşeyler izlemek, torque gibi program çalıştırmak ya da 2. bir kamera (gerigörüş kamerası olmayanlarda bu amaçla) kullananlar var. 

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ürünü aynı zamanda ön konsoldaki multimedia ekranda birşeyler izlemek, torque gibi program çalıştırmak ya da 2. bir kamera (gerigörüş kamerası olmayanlarda bu amaçla) kullananlar var. 

Bak ben bu ürünün otomobilde kullanılabileceğini hiç düşünmemiştim. İyi fikir :clap

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yukarıdaki Android cihaz Google Play Store'da ne olarak gözüküyor acaba? Soruyu şunun için soruyorum;

Malumunuz mevcut smart tvlerde uygulama olsa da Digiturk-Play, Tivibu Web gibi platformların uygulamasını kullanmak mümkün olmuyor. Eğer bu Android cihaz tablet gibi gözüküyorsa dijital platformların mobil uygulamaları kullanılabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yukarıdaki Android cihaz Google Play Store'da ne olarak gözüküyor acaba? Soruyu şunun için soruyorum;

Malumunuz mevcut smart tvlerde uygulama olsa da Digiturk-Play, Tivibu Web gibi platformların uygulamasını kullanmak mümkün olmuyor. Eğer bu Android cihaz tablet gibi gözüküyorsa dijital platformların mobil uygulamaları kullanılabilir.

Üzerinden simple tv ve netflix falan çalışıyor. Digiplay de çalışır herhalde.

kindness bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.