Mehmet Özdemir

Mazda'ya Özel Tek Kasko

Bu konuda 27 ileti var

Mazda Finans'tan sonra bu da güzel bir çalışma olmuş.

Çalıştığım yerden dolayı geçen sene bağlı olduğum şube ciddi bir indirim ile bana Eureko Sigorta teklif etmiş ben de daha uygun bir kasko bulamadığım için kabul etmiştim. Fiyatları da uygun olursa eminim bir çok kişinin tercihi olacaktır.

terrarin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ee ne zaman faaliyete geçiyormuş bu sistem?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana göre de güzel bir çalışma olmuş. Fiyatları aşağı çekebilirler ise her Mazda sahibi geçecektir diye düşünüyorum.

takeri7 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bir haber. Ancak ne mazda ne de sigorta sitesinde bu habere raslayamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olabilir , Mazda'nın yayınladığı bültenlere herkes bizim kadar önem vermeyebilir :)

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben yaptırmak istiyorum ama nereye kime nasıl başvuracağız ? fiyatları nereden öğreneceğiz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben yaptırmak istiyorum ama nereye kime nasıl başvuracağız ? fiyatları nereden öğreneceğiz ?

Ben kaskomu 2 gün önce yeniledim. En iyi fiyatı Konya Mazda'nın bayiliğini yaptığı Zurich verdi. Lâf arasında bu haberden de bahsettim. Öyle beklediğimiz gibi hesaplı bir kasko olmayacakmış arkadaşlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben az önce Eureko sigorta ile görüştüm ilk kez duyuyorlar böyle bir şeyi ve yok öyle bir uygulamamız diye bir yanıt verdiler. bilginize .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben az önce Eureko sigorta ile görüştüm ilk kez duyuyorlar böyle bir şeyi ve yok öyle bir uygulamamız diye bir yanıt verdiler. bilginize .

Sizin görüştüğünüz kişinin bilgisi olamayabilir belki de. Mazda, böyle bir bülten yayınlamazdı yoksa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anlaşma sağlanmış ama alt birimlere duyuru henüz yapılmamıştır. Yakında bilgilendirilirler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hadi hayırlısı o zaman aracı ocak ta teslim alıyorum o zamana kadar duyuru yaparlar inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün risk primleri gruba dahil tutulursa, ortalama bir fiyat çıkacaktır, riskli guruba ucuz, risksiz guruba pahalı fiyat verilmiş olunur diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk aracım 2007 model ilk defa kasko yaptırıyorum dudak uçurtuyo kaskolar, bu olursa fiyatı da piyasaya göre indirimli olursa hemen yaptırmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kaskodan bir fiyat alan olursa buradan paylaşırsa ileride yaptıracak olanlara bir bilgi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kaskodan bir fiyat alan olursa buradan paylaşırsa ileride yaptıracak olanlara bir bilgi olur.

Kaskoyu yaptıranın yaşı, aracının yaşı, yaşadığı şehir (aracın plakası), hasarsızlık indirim oranı, otomobilde ki ilaveler, vs. Hepsi poliçe hesaplamada etken faktörler. O yüzden çok sağlıklı bir bilgi olacağına ihtimal vermiyorum.   

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de artık eskisi gibi her istediğinde fiyat vermiyorlar. Kaskon bitmek üzere olacak ki fiyat alabilesin. ( Benim sigorta şirketim bu şekilde bilgi vermişti )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam işte zaten önceden de yaşımızı falan hep belirtiyorduk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.