Jump to content

Mazda'ya Özel Tek Kasko

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda_LP_resim.jpg

Mazda Türkiye ve Eureko Sigorta işbirliği ile Mazda marka araç sahipleri için geliştirilen Mazda Kasko, Mazda kullanıcılarına en cazip şartlarda genişletilmiş kasko olanağı sağlıyor. 

Mazda Kasko kapsamındaki araçların tamir ve bakım hizmetleri sadece Mazda Yetkili Servislerinde ve tamamen orijinal yedek parça kullanılarak, konusunda uzman Mazda teknisyenleri tarafından yapılacak. 

Mazda markasının müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun Mazda çözümleri sunmak, en iyi hizmeti vermek ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Mazda Türkiye Satış Direktörü Mert Güçlüer, bu amaçla Eureko sigorta işbirliği ile yepyeni bir ürün olan Mazda Kasko’yu yarattıklarını belirtti. Güçlüer: “Mazda yetkili servislerimizde üretici standardında onarım kriterleri, orijinal yedek parça ve eğitimli teknisyenler tarafından bakım ve onarım gören araçlarımız ilk günkü gibi yeniliğini koruyor ve daha yüksek 2.el değerine sahip oluyor. Ödüllü otomobillerimizin yaratıcıları her seferinde daha da iyi bir yolcu güvenliği sağlamak için bıkmadan çalışıyor ve en son teknolojiyi kullanıyor. Mazda kullanıcılarının da otomobillerini ilk günkü güven içinde kullanmaları için Mazda Kasko’yu yarattık. Mazda Kasko sahipleri, piyasadaki diğer kasko poliçelerine oranla birçok avantaja sahip olacaklar.” dedi.

Mazda Kasko avantajları:

• Yetkili Mazda sevisinde 100% orijinal parça kullanımı
  • Hasarlı araçların yetkili Mazda servise taşınmasının güvence altına alınması
  • 1,500 TL’ye kadar hasarlarda, eksper işlemleri beklenmeden aracın onarımı Mazda Yetkili Servisleri’nde tamamlanması
  • Ön cam hasarı sonrasında Mazda orijinal ön cam kullanımına kesintisiz/muafiyetsiz onay verilmesi

Bu kapsamda Mazda Kasko sigortası uygulamasında prim tutarı, müşterinin yaşı, yaşadığı yerleşim yeri cinsiyeti gibi sigorta şirketine göre 40 kadar parametre ile belirlenen karmaşık matrisler yerine araç tipi bazında sabittir.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Finans'tan sonra bu da güzel bir çalışma olmuş.

Çalıştığım yerden dolayı geçen sene bağlı olduğum şube ciddi bir indirim ile bana Eureko Sigorta teklif etmiş ben de daha uygun bir kasko bulamadığım için kabul etmiştim. Fiyatları da uygun olursa eminim bir çok kişinin tercihi olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana göre de güzel bir çalışma olmuş. Fiyatları aşağı çekebilirler ise her Mazda sahibi geçecektir diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben yaptırmak istiyorum ama nereye kime nasıl başvuracağız ? fiyatları nereden öğreneceğiz ?

Ben kaskomu 2 gün önce yeniledim. En iyi fiyatı Konya Mazda'nın bayiliğini yaptığı Zurich verdi. Lâf arasında bu haberden de bahsettim. Öyle beklediğimiz gibi hesaplı bir kasko olmayacakmış arkadaşlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben az önce Eureko sigorta ile görüştüm ilk kez duyuyorlar böyle bir şeyi ve yok öyle bir uygulamamız diye bir yanıt verdiler. bilginize .

Sizin görüştüğünüz kişinin bilgisi olamayabilir belki de. Mazda, böyle bir bülten yayınlamazdı yoksa.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben az önce Eureko sigorta ile görüştüm ilk kez duyuyorlar böyle bir şeyi ve yok öyle bir uygulamamız diye bir yanıt verdiler. bilginize .

Anlaşma sağlanmış ama alt birimlere duyuru henüz yapılmamıştır. Yakında bilgilendirilirler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün risk primleri gruba dahil tutulursa, ortalama bir fiyat çıkacaktır, riskli guruba ucuz, risksiz guruba pahalı fiyat verilmiş olunur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk aracım 2007 model ilk defa kasko yaptırıyorum dudak uçurtuyo kaskolar, bu olursa fiyatı da piyasaya göre indirimli olursa hemen yaptırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.radikal.com.tr/otomotiv/mazdaya_ozel_tek_kasko-1241880

Not: Haber tarihi 30.11.2014

Edit: Link düzeltildi.Ya da düzeltilemedi.URL ekle diyorum ve linki yapıştırıyorum ancak sonuç değişmiyor.Bilginize.

Başında www yerine m olduğu için link olarak kabul etmemiş olabilir, düzelttim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kaskodan bir fiyat alan olursa buradan paylaşırsa ileride yaptıracak olanlara bir bilgi olur.

Kaskoyu yaptıranın yaşı, aracının yaşı, yaşadığı şehir (aracın plakası), hasarsızlık indirim oranı, otomobilde ki ilaveler, vs. Hepsi poliçe hesaplamada etken faktörler. O yüzden çok sağlıklı bir bilgi olacağına ihtimal vermiyorum.   

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de artık eskisi gibi her istediğinde fiyat vermiyorlar. Kaskon bitmek üzere olacak ki fiyat alabilesin. ( Benim sigorta şirketim bu şekilde bilgi vermişti )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...