Jump to content

Mazda Lantis Modifiye

farukdumlu2016
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda lantis 98 otomatik aracım naçizane bişeyler yaptık.umarım beğenirsiniz.beğenmeyenlerde emeğe saygı çerçevesinde yorum yaparsanız sevinirim.tüm öneri ve görüşlere hazırım.

bana göre eksikler:

jant eksik

tavan kaplamam eskidi yenilenecek....

yapılanlar:

komple body kit satın alınıp perçin macun cila işlemi vs sonrası montaj

arka stoplara su geçirmez slikonlu led sinyal dörtlü park iptali.lamba yok ledlerle işlem yapıyor.

4 adet amrikan park sinyal dörtlü ve parklara bağlı

arka difüzör çakar lamba.

kapı içi ses izalosyonu

post-8578-0-84825200-1419865501_thumb.jp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ellerinize sağlık bodykit çok güzel olmuş............ben lantisimi sattım ama onun görünüşü ve  sürüş pozisyomu 3 lerde yok ........ kıymetini bil bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faruk,senin aracında çok güzel olmuş, güle güle kullan.

Vedat diye eski bir üyemiz vardı. Sitenin ilk kurulduğu yıllarda çok aktifti ve tam bir Lantis hastası idi.

Bugüne kadar gördüğüm en güzel Lantis modifiye ona aittir. Konusu ve aracından 3 fotoğrafı aşağıda bulabilirsin. Sana güzel fikirler verebilir ;) ( Konuda çok resim yok ama arada birkaç tane bulabilirsin )

http://www.mazdaclubtr.com/topic/573-323f-lantis/

post-2-0-08472800-1419879190_thumb.jpg

post-2-0-11322200-1419879194_thumb.jpg

post-2-0-38570200-1419879198_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak abi Allah razı olsun.tavsiyeniz nedir...jant lastik tavsiyenizi bekliyorum.saygılar

Allah senden de razı olsun Faruk, modifiye konusunda bilgim var dersem yalan olur.  Görsel olarak söyleyebileceğim jant ve lastikleri değiştirip biraz da aracı alçalttığında ciddi bir fark yaratacak gibi duruyor.

Vedat'ın Lantis'inin ilk resmindeki jant boyutu araca çok uymuş dikkat edersen. Konuları bir araştırayım bakalım Vedat bu konuda bir bilgi vermiş mi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faruk bence senin aracın bu gri arabadan daha şık duruyo, çok fazla abartmakta hoş değil, bir arabanın belli çizgileri vardır onların korunmasından yanayım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol ustad.hatalı veya abartılı bir sıkıntı var mı.sence

burak bey vedat abinin jantı kaçlık acaba marka vs bilgin varmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınızın rengi gerçekten çok güzel görünüyor. Gerçekten dediğiniz gibi bu hava 3 lerde yok. heleki çıtasız kapıların havası..

Bence araç bu haliyle harika duruyor belki dediğiniz gibi jant. Ayrıca nacizane tavsiyem, zaten bakanlar aracın rengini beğenicektir

ayrıca sizin "istanblue" yazısıyla belirterek üstünü çizmenize gerek yok diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şu anki halini beğendim, dediğim gibi falzada abartmak dahada itici gösterir aracı, ama arkadaşa katılıyorum, istablue biraz tuhaf bir kaçmış ve rengide mavinin üstüne pek gitmemiş, sök gitsin ikisinide, yanlız bu tip güzel mavi renge ufaktan krom dokunuşlar yakışacaktır tabii yeri ve uygulayacağın ebatları sana bağlı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...