Guest axela

Plaka Işıklarım Çok Mu Yanıyor Sizce? (04-09)

Bu konuda 34 ileti var

plaka ışıklarının çok yandığını düşnüyorum sizde de böyle bir olay var mı??

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merbaha,

buna fotoğraftan bakarak mı karar verdiniz?

merhaba hayır kendim bakarak karar verdim daha sonra fotoğrafını çektim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çaresi lamba değişimi olabilir...(Mazda 3 kullanım kılavuzunda plaka aydınlatma lambası değişimi ile ilgili bir bölüm var :) )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

plaka ışıklarının çok yandığını düşnüyorum sizde de böyle bir olay var mı??

seni forumun en problemli pimpirik üyesi ödülüne aday gösteriyorum :D :D fazla yansa ne olacak bırak yansın elektrik faturaNDA deişme olmas sen şimdi efsane konuyuda canlandırırsın yeniden cam yıkama suyuna camsili çok koydum nasıl cıkarırım :D:2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın fazla şarj ediyorsa ampüller daha parlak yanar bir ihtimal şarj ölçümü yapılsa fena olmaz , diğer ampuller nasıl onlarda daha parlaksa hemen şarj kontrolü yaptırmak gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yav şimdi dikkat ettim benimkilerde baya bi parlak yanıor, sanırım tasarlayanlar plakaya dikkat çekmek istemiş  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence de bayaa parlak ama hiç araba çalışırken arkasına gidip bakmadığım için bende de aynı sorun var mı bilmiyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

seni forumun en problemli pimpirik üyesi ödülüne aday gösteriyorum :D :D fazla yansa ne olacak bırak yansın elektrik faturaNDA deişme olmas sen şimdi efsane konuyuda canlandırırsın yeniden cam yıkama suyuna camsili çok koydum nasıl cıkarırım :D:2funny: :2funny:

ehem kesinlikle doğru ödül ;D..ben böyle önem gösterdiğim şeyler hakkında psikopata bağlıyorum ;Dheleki zaten araba manyağıyım + mazda manyağıyım + guzuma aşığım tamam işte bütün koşullar sağlanmış durumda :tey:.daha bekleyin ileride daha garip şeylerle karşınızda olacağım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın fazla şarj ediyorsa ampüller daha parlak yanar bir ihtimal şarj ölçümü yapılsa fena olmaz , diğer ampuller nasıl onlarda daha parlaksa hemen şarj kontrolü yaptırmak gerekir.

diğer ampüller normal yanıyor ustam sadece plakalıklar dikkatimi çeti benim ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman korkma sorun yoktur, diğer araçlara göre mazda3 lerin plaka lambaları gerçekten fazla ışık veriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araya bir dimer koydur,ister parlak yap ister karanlık :2funny:

:D durdun durdun bombayı patlattın abi :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.