Jump to content

Plaka Işıklarım Çok Mu Yanıyor Sizce? (04-09)

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

plaka ışıklarının çok yandığını düşnüyorum sizde de böyle bir olay var mı??

seni forumun en problemli pimpirik üyesi ödülüne aday gösteriyorum :D :D fazla yansa ne olacak bırak yansın elektrik faturaNDA deişme olmas sen şimdi efsane konuyuda canlandırırsın yeniden cam yıkama suyuna camsili çok koydum nasıl cıkarırım :D:2funny: :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın fazla şarj ediyorsa ampüller daha parlak yanar bir ihtimal şarj ölçümü yapılsa fena olmaz , diğer ampuller nasıl onlarda daha parlaksa hemen şarj kontrolü yaptırmak gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seni forumun en problemli pimpirik üyesi ödülüne aday gösteriyorum :D :D fazla yansa ne olacak bırak yansın elektrik faturaNDA deişme olmas sen şimdi efsane konuyuda canlandırırsın yeniden cam yıkama suyuna camsili çok koydum nasıl cıkarırım :D:2funny: :2funny:

ehem kesinlikle doğru ödül ;D..ben böyle önem gösterdiğim şeyler hakkında psikopata bağlıyorum ;Dheleki zaten araba manyağıyım + mazda manyağıyım + guzuma aşığım tamam işte bütün koşullar sağlanmış durumda :tey:.daha bekleyin ileride daha garip şeylerle karşınızda olacağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın fazla şarj ediyorsa ampüller daha parlak yanar bir ihtimal şarj ölçümü yapılsa fena olmaz , diğer ampuller nasıl onlarda daha parlaksa hemen şarj kontrolü yaptırmak gerekir.

diğer ampüller normal yanıyor ustam sadece plakalıklar dikkatimi çeti benim ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...