kyo35

Mazda 323 Motor Titremesi (Otomatik Subap)

Arkadaşlar Aracı Bugün lpg ciye götürdüm. Aracının Motoru Çok titriyor dedi. Subapları bitmiştir yada subap ayarı yaptır dedi. Otomatik Subap bizim araçlar. Başka ne sebepten aracın Motoru titrer.

Not : Devir 1000 , Bujiler yeni.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik subap mi ? Benim bildiğim belirli araliklara ayarlanması sicak 30-30 şeklinde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servise Götürdüğümde Senin subaplar otomatik ayarlıyor dedi. Bizim Yapacağımız birşey yok dedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Karburatorlu değil mi araciniz ? Bence o servisi değiştirip sıcak 30 30 a ayar yaptirmanizi tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen araç karbüratörlü ama gittiğim servis bizzat mazda servisidir. Adamlar aynen otomatik subap var bunda dedi. Otomatik subapada yaptırabiliyor muyuz ayar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

otomatik sübap nasıl oluyor, 8 valf olan enejksiyonlu modellere otomatik diyolardı bir ara ama onlar bile ayarlanabiliyor, açıp baktılarmı yoksa ezberemi konuştular ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisin söylediği direk bu. Bu aracın subapları otomatik ayarlıyor kendini dediydi. Hiçbirşey yapmadılar. Bizim araçlarda otomatik subap var mı ki_? Aracın motoru fazla titriyor. Kameraya çekip Gösterem sizlere

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en kısa vakitte ustanızı değiştirin hocam sübap sentil ayarı yapılsın akabinde gaz ayarı yaptırınca sorun var mı yok mu anlaşılır 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sn KYO35 araban 1.6 karbüratörlü ve 16 valf ise sübap ayarların sıcak motora 30 filer olmalı ve tüm valfler öyle ayarlanmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en kısa zamanda videoya çekicem. Yüklüycem Gürhan Kardeşim. Vakit bulamadığımdan dolayı pek fazla ilgilenemedim aracım ile. Gerekl bilgilendirmeyi yapacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.