Jump to content

Mazda 6 Mügen Stil Cam Rüzgarlığı

Scorpions_64
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracıma mügen stili rüzgarlık arıyorum ama araştırmalarım neticesinde 1 firmada var gözüküyordu oda stoklarda kalmamış. normal rüzgarlıklar var ama ben mügen stili arıyorum. var mı öyle aklınızda kalan satan vb. yerler? yada araca uyumlu başka bir aracın markası olur mu? atıyorum mesela hondanın ki mazda 6 uyar gibisinden? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 için kolay bulunuyor da Mazda6 için biraz zor gibi Türkiye'de. Büyük ihtimalle Mazda3'ünki uymaz Mazda6'ya.

Bir de beyaz araca hiç yakışmıyor. Ben aldım, montajını falan yaptım, görüntüyü bozduğunu düşünüyorum. Çıkaracağım bu gidişle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebay'da fiyat iyi fakat  türkiye için gönderilmez ibaresi gördüm daha önce de hiç ebay alışverişim olmadı. gümrükte takılır mı, özel olursa kargo ne kadar tutar falan bilmiyorum. 

aliexpress'te de kargo çok tutuyor, kargo ile 100 doların üzerinde olacak.

sahbinden de ise firmayı aradım ellerinde kalmamış. 

Mazda3 için kolay bulunuyor da Mazda6 için biraz zor gibi Türkiye'de. Büyük ihtimalle Mazda3'ünki uymaz Mazda6'ya.

Bir de beyaz araca hiç yakışmıyor. Ben aldım, montajını falan yaptım, görüntüyü bozduğunu düşünüyorum. Çıkaracağım bu gidişle.

evet haklısın, mazda 3 için çok piyasada. yok bende farklı japon marka araç olur uyar mı diye sormuştum, (mesela honda civic, vitec vb.) benim aracım sedef beyaz, ama nette baktım baya şık duruyor gibi fotolarda. tabi bunu dediğin gibi gerçek görmek lazım nasıl durduğunu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...