SULOMAGANDA

2007 Model Mazda3 İçin Dijital Klima ve 6'lı CD Changer Arıyorum

arkadaşlar mazda 3 dijital  klima paneli ve 6 lı cd changer arıyorum..uygun fiyata bulabileceğim yer var mı?? servi çoook ama çok yuksek fiyatlar çekiyor..teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracına Multimedia cihazı taktıran üyelerimiz falan müzik sistemlerini satılığa çıkarıyorlar. Dijital klima işi anca çıkmacılardan veya ebay gibi yurtdışı sitelerden temin edilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün sordum Çıkma CD Changer 500 tl eskisini alırsa...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam internette buldum 500 tl diyor ki eskisini almadan..çok teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer çok büyük bir mekanik problem falan yoksa tamir ettirme seçeneğine de bakabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam sadece ileri tuşu kırık bir de cd içine almıyo hiçbir şekilde..yaptırayım dedim ankaraya gönderiyolarmış 350 tl dediler..

arkadaşlar ebay da buldum güvenli mi??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satıcının bundan önce satışlardan elde ettiği puana bak. Kaç satış yapmış, aktif bir satıcı mı? Bir de ne kadar istiyor? Sana hesaplı geldiyse, sor satış fiyatının altında belirtebilir mi?

Linkini ver bi bakalım istersen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Model yılları arasında ses sisteminde farklılıklar var 1. Nesil Mazda 3'te. İyi araştırmak gerekiyor. Getirtip çalışmama ihtimali olabilir dikkatli olun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Model yılları arasında ses sisteminde farklılıklar var 1. Nesil Mazda 3'te. İyi araştırmak gerekiyor. Getirtip çalışmama ihtimali olabilir dikkatli olun..

Evet bazıları panasonic bazıları clarion..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam internette buldum 500 tl diyor ki eskisini almadan..çok teşekkürler

ben çıkmacıya sormuştum.. tabi seçenek çok internet büyük bir mecra :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.