Jump to content

Bayii Fatura Bedelini Düşük Kesmiş

xanatoliax
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dostlar yeni mazda 3 power kırmızı sedan aracımı bu gün teslim aldım . Ufak bir kılcal çizik dışında sorun görmedim. Onuda nazarlık dedim. Fakat eve gelip faturaya baktığımda 67.000 tl fatura kesildiğini gördüm ne yapmam gerek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle, kazasız belasız kullanın :nazar:

İlk olarak aldığınız yere bir sorun bakalım bir açıklamaları var mı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erzurum' da bir servis şikayet üzerine yüklü bir ceza yemişti. Siz kendileriyle bir görüşün ya gerekli açıklamarı vardır veya düznleyip tekrar kesmelerini söylersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :D

Aracım Power HB Sedef Beyaz, fatura bedeli: 71.970,00 TL

Bencede bi problem var, bayi ile görüşün böyle şey olmaz. Ödediğiniz rakam neyse faturayı öyle kesmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok arkadaşlar 3 kere kontrol ettim fatura 67000tl 6000 tl fark var . Acaba dedim reflex el falan mı karıştı hayır power yazıyor faturada . Benim bildiğim bunu düzeltmek mümkün değil ne yapmam Lazım ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok arkadaşlar 3 kere kontrol ettim fatura 67000tl 6000 tl fark var . Acaba dedim reflex el falan mı karıştı hayır power yazıyor faturada . Benim bildiğim bunu düzeltmek mümkün değil ne yapmam Lazım ?

Faturayla gidip itiraz edeceksiniz. Elinizdeki faturayı iptal edip, yeni fatura kesecekler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kabul etmeme şansları yok paranın tamamını banka üzerinden mazda araç bedeli diye yolladım ve elimde 73000 tl program var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarı ile sana bir zararı olmaz. Araç üzerine tescilli , garantin işlemeye başladı . Kasko tarafında da o bedel değil sigorta şirketlerinin belirlediği bedeller dikkate alınıyor diye biliyorum .

Yarın bir konuş bakalım ne sonuç çıkacak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faturayı düşürüp vergiden indirerek araça indirim yapabiliyorlar. Tabi sizin haberiniz dışında olan bir şey ise bence yaptırabilirseniz faturayı güncelletin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de aracımı alırken fatura bedeli 2000 TL düşüktü, ama istediğim aksesuarlar vardı, bedavaya. Onları araç bedelinden düşüp, başka fatura ile vermişlerdi. Öyle toplayınca anlaştığım fiyat çıkıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle bir sorun neden bu şekilde diye. 
Size bir zararı olacağını ben de sanmıyorum. Kasko değer listesi üzerindeki fiyatlar baz alınıyor çünkü, sizin faturanız değil. 

Ama yine de hakkınız aynı oranda fatura istiyorsanız vereceklerdir mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Size zararı olmasa da bence peşini bırakmayın, be şekilde vergiden kaçınarak haksız kazanç elde ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana verdiğim kaporanın bedelinin ayrıca mazdaya fatura edildiği gibi saçma bir teori sundular hayır dedim fatura mı istiyorum !!! böyle saçma şey mi olur kaporayı ayrı ana parayı ayrı fatura kes. size fark faturası keselim dediler ayrıca araç plakası veya saşino yazmayacak onuda kabul etmeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...