nemre7

Ruhsat bilgileri

İyi günler arkadaşlar. 

Aracım 2014 Mazda 3 Sedef Beyazı HB Power. Ancak ruhsat bilgilerinde Sedef beyazı ve Power açıklamaları yok. İstemeyerek de olsa Power olmasa da olur diyorum çünkü aracımı satmaya kalksam donanım olarak power olduğunu gösterebilirim. Ancak aracımın Sedef Beyazı olduğunu gösteren bir ibare yok. Yani kutup beyazı (ek masrafı olmayan*standart olan) da diyebilirler arabam için. Ruhsata bu bilgileri işlenmesi gerekmez mi yoksa ben mi yanlış düşünüyorum acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla benim zamaninda ford focus'umda ruhsatta beyaz (inci) yazıyordu. yani beyaz da ne beyaz diye ruhsata geçtikleri kesin ama bunun size uzun vadede be gibi bi zararı ya da yararı olur amlamadım. yani benim arabaya inci beyaz yazmasalar ne olur diyecem de bişey olmadı. kazalar vs oldu da kimse renkle ilgilenmedi. demem o ki en azından renk konusunda sıkıntı olmaz.. satarken pazarlığınızı araç başında yaparsınız:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İyi günler arkadaşlar. 

Aracım 2014 Mazda 3 Sedef Beyazı HB Power. Ancak ruhsat bilgilerinde Sedef beyazı ve Power açıklamaları yok. İstemeyerek de olsa Power olmasa da olur diyorum çünkü aracımı satmaya kalksam donanım olarak power olduğunu gösterebilirim. Ancak aracımın Sedef Beyazı olduğunu gösteren bir ibare yok. Yani kutup beyazı (ek masrafı olmayan*standart olan) da diyebilirler arabam için. Ruhsata bu bilgileri işlenmesi gerekmez mi yoksa ben mi yanlış düşünüyorum acaba ?

Hocam opak beyazla sedefli yada inci beyazini ayirt edemeyen olursa veya buna takilan olursa zaten ona arabayi satmayin.. sizde buna takilmayin takilacak bi mevzuu değil
platinium bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• nsbtl
      Yazan: nsbtl
      Merhaba arkadaşlar

2014 model Mazda 3 hatchback sahibiyim ve sinyal lmabalarını ve iç mekan lambalarını LED yapmak istiyorum. Fakat marka tecrübem veya bilgim pek yok. Kaliteli bir şey bakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.