saudek

3. Nesil Mazda 3 Bagaj Aydınlatması

Yeni mazda 3 power paketi alan arkadaşlar, aracınızda bagaj aydınlatması var mı?

Ya da bütün paketlerde standart mı? Eğer öyle ise konfiguratörde isteğe bağlı aksesuarların içinde neden bagaj aydınlatması çıkıyor?

Aracımı satın alırken bagaj aydınlatmasını opsiyon olduğunu düşünerek ekstradan istemiştim, satıcı da bir şey demedi ve araca takılı geldi. Şimdi şüphelendim zaten var olan bir şey için ekstra ücret mi ödedim diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni mazda 3 power paketi alan arkadaşlar, aracınızda bagaj aydınlatması var mı?

Ya da bütün paketlerde standart mı? Eğer öyle ise konfiguratörde isteğe bağlı aksesuarların içinde neden bagaj aydınlatması çıkıyor?

Aracımı satın alırken bagaj aydınlatmasını opsiyon olduğunu düşünerek ekstradan istemiştim, satıcı da bir şey demedi ve araca takılı geldi. Şimdi şüphelendim zaten var olan bir şey için ekstra ücret mi ödedim diye.

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

Hatchback için konuşabilirim; Sol kısımda lambası var. Ancak fabrikadan lamba kapalı olarak gelebiliyor. (Benimki öyleydi) Üzerinde küçük bi tuşu var ordan açın aydınlatmayı. Bagaj aydınlatması standart donanımdır, extra ücret talep edemezler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu durumu bayi ile konuşmam gerekecek anlaşılan. Zaten olan bir şey için para almış görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içinde sol tarafta var ama çok dandik az aydınlatan bir lamba 

extra içindekini daha kuvvetli vs birşey yapıyorsalar bilemem ama pek memnun değilim içindekiler göremiyorum varla yok arası yanıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şerit Led ile güzel bir bagaj aydınlatması sağlanabiliyor. 2 yıldır kullanıyorum, bagajım ışıl ışıl. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.