bosphoruss9

1. Nesil Mazda3 Debriyaj Alt Merkez Değişimi

Arkadaslar öncelikle herkeze iyi akşamlar dilerim.baska bir sorun için gittiğim serviste debrıyaj alt merkezin değişmesi gerektiği yağ kaçırdığı söylemişti yağ kaçırmasına kendimde şahit olunca ikna oldum değişelim dedim.aracın debrıyaj baskı balatası yeni olmasına rağmen debrıyaj cok yukarıda kavrıyordu ben aracın yapısı bu seklınde düşünüyordum fakat öyle değilmiş.240tl parça fiyatı 50işçilik 290lira ya mal oldu bana.içinde çok hava birikmiş onuda tahliye ettiler suan gayet erken kavrıyor.benzer şikayeti olan dostlarımız varsa debriyağ alt merkezini kontrol ettirebilirler.üzerinden çıkan parçayı inceledim fomoco yazıyor.

M.E.G, Mehmet Özdemir ve Burak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ford orijinal parçalarıdır fomoco. Sanırım aynı bantta üretilmişti o senelerde. FoMoCo (ford motor company) ürün orijinal üründür. Hayırlı olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı ve de geçmiş olsun, bilgilendirme için teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben tesekkür ederim internette ford olarak arastırma yaptım transitinkiyle aynı ve fiyatı 120-130 arası bulunabiliyor.aklımızın bir köşesinde dursun)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha nice kilometreler kullan inşallah. Bu faydalı bilgi için de teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.