toprak

Mazda 626 Bagaj Amartisörü

Arkadaşlar Merhaba Aranızda Mutlaka Bilen Ve Yardımcı Olabilcek Vardır .. Yaklaşık 1 Hafta Oldu Aracı Ama Kendi İşim Ve Arabanın Eksikleri Yüzünden Bir Türlü Yanınıza Ugrayamadım Konuları Takip Edemedim.. Aracın Tüm Ayrıntıları Neredeyse Bitti . Ama Sorunum Bagaj Amartisörü Kaldı ! 

Araç 626 2.0 94 hb .. Bütün Parçacıları Gezdim Bir Türlü Amartisör Uyuşmuyor .. Kendi Ustamın Taktıkları Boy Olarak Güzel Ama Basınç Olarak Kaldırmıyor ! Japon Otodan .. Özel Getittirdik 93 97 hb Kasa Diye Yalnız Boyu Uzun Geldi ! Milini Biraz Kestik Busefere Bagaj Kapanmadı ! İnternetten Görüyorum Ama Uyumlu Olurmu Olmazmı Bilemedim .. Tam Ölçülerini Bilen Ve Basıncını Bilen Varsa Bana Yardımcı Olsun Lütfen ! Ustamın Söyledigi 600 Lük Olmalı ! Kendi Taktıkları birisi 530 birisi 570 basınçlı ama gücü yetmedi . 625 megan amartisörü taktım çok güzel ama basınç fazla .. ayak demirlerini egiyor ! yardım lütfen... teşşükler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar, ivedik hurdalıktan da baktın mı? birkaç tane mazda hurdacısı var.

Ostim de de büyük bir hurdalık var:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben antalyadayım.. Adres ankara yazıyor kusura bakmayın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Antalya'da da hurda işiyle uğraşan vardır tahmin ediyorum. İşinizi onlar çözer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Profilinizde ne (ankara) yazıyor bir bakar mısınız?.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Olmadı Çıkmacıdan Bakıcam Uyumlu Olan Bulursam Alıcam ! Profili Düzenledim Antalya Şuanda ... İlginize Teşekkür Ederim .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.