Hltayt

Parrot Marka Bluetooth Kiti

Arkadaşlar, aracımın benden önceki sahibi araca parrot marka bluetooth cihazı takmış,herhalde teybe bağlantı yapılmış,,teybin direksiyon kumandası çalışmıyor,3 soru?

1, telefon ile bluetooth a bağlanmaya çalışıyorum ancak şifreyi bilmiyorum,,bunu öğrenebilmem mümkünmü?

2, direksiyon kumandasını nasıl aktif hale getirebilirim,?

3, yetkili servis haricinde sağlam bu problemlerimi çözecek ankarda oto teyp ustası önerisi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bağlantısının ve cihazın bir fotoğrafını çekebilir misiniz. Bluetooth cihazı ortadaki torpidonun içinde bulunan aux girişinden mi bağlanmış?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok oraya değil, kumandası el treninin olduğu üst tarafa, ekranı ise yol bilgisayarın soluna bağlanmış,,resim yarın çekerim,,,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şifre olarak genelde 0000 veya 1234 olabiliyor değiştirmediyse..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba uzunu yıllar parrot kullandım genelde 0000 olur şifre dıreksıyon kumandası eğer ılave aparat yoksa aktif olmaz aparat yokdur buyuk ıhtımal tr gelmedı dıye bılıyorum kendı kumandasını kullanabılırsınız pıyasadakı en kullanıslı kıtı yapar parrot .

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şifre olarak 1234 girdim olmadı...bir de 0000 deneyim. peki bu cihazı gösterebiceğim bir usta tanıyormusunuz ankarada..?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce şifre olarak 0000 denedim, oldu bu sefer,, tesekkur ederim ozi,cok mutlu oldum,,direksiyondan teyp kumnada edilmiyor,direksyondaki düğmeler çalışmıyor veya tahminimce parrotu takarken direksyon kumandasını mı pasif yaptılar acaba,,birde parrotun kumandası ayrı olarak satılïyormu,çünkü o da arızalı herhalde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hangı model var kumanda kolay bozulan bısey deyıl  modele gore kablosuz olanlarda pıl var bıtmıs olabılır kablolu olanlarda soketden cıkma sorunu olusabılir zaten dıreksıyon kumandası parot kumanda unıtesını almadan calısmaz . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9200 modeli var,,kumandası da pilli,,bloutoth çalışıyor telefon görüşmesi yapabiliyorum müziği de aciyor,ancak kumandası çalışmıyor sanirim,,ses ayarı veya şarkıyı değiştirme tuşlarina basiyorum olmuyor,

Direksiyon kumandası ile ilgili kısacası parrot sokulurse mi çalışır,,,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uzun zaman 9200 kullandım guzel cıhaz oncelıkle pıl değiştir sıkıntı pildendir buyuk ıhtımal kontağa anahtarı taktığında hoşgeldiniz anahtarı cıkardıgında gule gule yazması lazım ekranda bunlar yazmıyorsa bağlantıda hata var demektir cihaz calısır ama sıkıntılı calısır kucuk bır ıhtımal telefon muzık aktarımı yokdur bluetooh uzerınden, ıpad veya usb bellek bağlantısı yaparsan normal çalışması gerekir . direksiyon kumandası derken onu tam anlayamadım senin direksiyon kumandan muzık sıstemıne kumanda etmıyor onu mu soylemeye çalışıyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin güle güle yazıyor..

Bluetooth ile ses aktarımı yapıyor ancak ses çok yuksek geliyor teybin veya bluottoth kumandasindan kisamiyorum sesi..ancak telefon bağlantısında ses çok duzgun ve iyi geliyor..

Pili bugün degistircem..bir deneyim

Direksiyon kumandası aynen dediğin gibi..teybi kumanda etmiyor..acaba parrotu takarken onu iptal mi ettiler

USB cihazi ile blutoototh ilişkisini anlamadım..ki çakmalga mp3 taktim calistirmadi mp3 ü...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorunumu çözdüm en sonunda...karsiyakaliozi arkadaşıma tesekkur ederim sağolsun baya yardımı oldu,,,,şu parrot çok keyifli bir aletmiss,,aracta müzik ve telefon düşkünleri için şiddetle tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun neymiş ki? Bir de bu cihaz hangi modeli acaba? Ben biraz bakındım pahalı gibiydi sanki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

400-500 arası alınabılır parrot bu konuda dunyanın en ıyısı denebilir ıpod tel v.s her turlu cıhazı bağlayıp kumanda edebilirsiniz mki serileri tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim parrot mki9200 modeli,sorun kumandası calismiyordu, hallettik,pahali ama kullanımı gerçekten çok keyifli,,burada 500-600tl arasi,eğer yurt dışı imkânı varsa daha uygun olabilir DİE dusunuyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.