Mehmet Özdemir

WhatsApp Web

whatsapp-664x374.jpg

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı masaüstü, dizüstü bilgisayarlarımızda da kullanabileceğiz artık.

Yapmamız gerekenler;

• Uygulamanın en gücel sürümünü telefonumuza indiriyoruz.
  • https://web.whatsapp.com/adresine tarayıcımızdan giriyoruz.
  • Telefonumuzda bulunan Whatsapp menüsünden Whatsapp Web'i seçiyoruz.
  • Ekranda görününen QR kodu tarattıktan sonra WahtsApp ekranının aynısını bilgisayarımızda da görebiliyoruz.

Telefon ekranını kullanmakta zorluk çekenler için çok iyi bir çalışma olmuş. Ios'un uyguladığı güvenlik engellemelerinden dolayı, Ios harici tüm işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Şu an sadece Chrome tarayıcısıyla erişim sağlayabiliyorsunuz. Yakında tüm tarayıcılardan ulaşılabilecek.

M.E.G, Burak ve İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu whatsup telefon şarjını, hafızasını ve internet bağlantısını yiyor bitiriyor, hiç sevmiyorum bu programı, ne telefonuma ne de bilgisayarıma yüklemeye niyetim yok.... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefon ne ki Selman abi. Ben yıllardır kullanırım zaten hergün şarja takmaya alıştık telefonları.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu çok iyi oldu, bazen internetten bulduğun bir linki paylaşmak için Facebook kullanmak zorunda kalıyordum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Facebook'un faydası şu, bu yapıyor mu bilmiyorum, makine ile çektiğim fotoları tam çözünürlükte yollayabiliyorum, evin içinde bile öyle yapıyorum, eşime kızıma, flash kullanmaya gerek kalmıyor....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarı ile bu küçülterek gönderiyor abi. Yalnız Whatsapp'ın popülerliği de tartışılmaz. Çok muadili çıktı ama hiçbiri boy ölçüşemedi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet teşekkürler, en çok kullandığım uygulamalardan birisiydi. İlaç gibi geldi vallahi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu olay çok güzel oldu, gün içindeki gruplara yazmaktan helak oluyordum. Yanlız ios lara yok bilginiz olsun :) Android in gözünü seveyim. Ayrıca pc ye program kurmaya gerek yok, chrome tarayıcı olması yeterli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi Mehmet paylaşım için tekrar teşekkürler. Dünden itibaren aktif olarak kullanmaya başladım. İnanılmaz zaman kazanmış oldum gün içinde. Telefondan yazmak beni çok kasıyor.

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.