Jump to content

Mazda Lantis.

Anıl
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugün kırmızı bi mazda lantis gördüm.süzüle süzüle gidiyordu.Gerçekten mükemmel.Mazda 3 üme kıyamıyorum.ama bi tane temiz mazda lantis bulursam satın alıp modifiye etmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• MuRDoC_111

6

• Murat b

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ben Lantis'lerin ön farlarını bir türlü sevemedim abi. Ama gerçekten de Mazda'nın birçok aracı gibi; dış modifiyeyi kaldıran bir araç. Yapılacaklar, yapanın yaratıcılığna kalmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

inşallah isteğin Gerçekleşir. Bizim Burada da bir beyaz lantis var araba full modifiyeli ama sonra duydum ki araba kazadan sonra arabayı öyle toparlamışlar ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Lantis'lerin ön farlarını bir türlü sevemedim abi. Ama gerçekten de Mazda'nın birçok aracı gibi; dış modifiyeyi kaldıran bir araç. Yapılacaklar, yapanın yaratıcılığna kalmış

evet orada bi kusur var.ama zaten en başta modifiye edilecek yer orası.Arabanın  arkadan o kalçalı görünüşü yo mu bitiriyor beni.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet orada bi kusur var.ama zaten en başta modifiye edilecek yer orası.Arabanın  arkadan o kalçalı görünüşü yo mu bitiriyor beni.

Doktor kalçalı araba deyince, City ve Pejo cc ler üstüne tanımam....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doktor kalçalı beğeniyor... :D:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vay be iyi takip ediyosun, helal olsun :D

etmem mi Özhan Abi_detaylara önem vermek lazım ;)_boşuna mı "forum parmak basıcısı"(tam böle degildi ama :D) unvanı aldık Selman Abimiz den 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jantlar Özhan Abi nin guzusunun jantlardan heral d :D_güzelmiş 8)

Doğrudur.Jantları ilk taktırdığımda aldığım yer benim arabayı gösterip 2-3 BMW ye takmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...