Ali

Satılık Mazda3 2007 Model

Bu konuda 25 ileti var

Herkese Merhaba

Aracımla artık yollarımı ayıracağım bu gidişle kendisinden her ne kadar memnun olsam da artık daha güncel bir kasaya ve birazda yenilik olsun diye aracı değiştiriyorum. Eğer forumdan biri alırsa memnun olurum. Fiyat konusunda bana göre ederi bu şuan acelem yok umarım kıymetini bilecek biri alır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-temiz-mazda3-199223418/detay/

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vaay , bir devir sona eriyor demek ki ama niyet güzel. İnşallah en kısa sürede alırsın Ali ;) Hayırlı satışlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amin abim inşallah istediğim gibi olur. Fakat ne alacağım konusunda kafam halen karışık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun hakkınızda, aracı dün ilanda görmüştüm tesadüf olarak. Temiz ve düzgün bir araca benziyor. Allah yeni sahibine bağışlasın diyelim :)

Yanlış anlamazsanız, konuyu da kirletmek istemem ama merak ettiğim bir iki şey var;

Yan marşpiyelleri ve ön tamponu nereden ve ne kadar maliyetle tedarik ettiniz ?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim :)Fiyatlarını unuttum ama faturasına bakıp size iletirim yetkili servisten almıştım.

Mazda3 Power Sense - AT , sana o yakışır ;)

Abi şeytan dürtüyor ama bütçem elvermiyor :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oo hayırlı satışlar kanka :) Dizel al dizel... Hala mı kafan karışıkk :D

Ali bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah gönlüne göre versin Ali ;) Alana da hayırlı olsun..

Ali bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oo hayırlı satışlar kanka :) Dizel al dizel... Hala mı kafan karışıkk :D

Alıyorum kanka Allah nasip ederse inşallah arabamı satarsam hayırlısıyla :) Ama herkese tavsiyem şu arabanıza uzun yıllar binmeyin çocuğunuz gibi oluyor ben satarken ağlarsam şaşırmayın :)

M.E.G bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim :)Fiyatlarını unuttum ama faturasına bakıp size iletirim yetkili servisten almıştım.

Fiyat bilgisi verirseniz çok memnun olurum cidden :)  tampon olmasada yan marşpiyelleri mutlaka taktırmayı düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amin abim inşallah istediğim gibi olur. Fakat ne alacağım konusunda kafam halen karışık :)

Zaten karışık olan kafanı, bende karma karışık hale getirdim herhalde. :D

Ali'cim hayırlısı olsun, umarım değerini, kıymetini bilecek bir arkadaşa nasip olur.

Umarım tez zamanda da, bütçene ve gönlüne göre bir guzu buluruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amin. Abim aydınlattığın için teşekkürler biraz karıştı ama hesaplama yapacağım tekrardan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen şimdi Dizel Mazda3 konularını ezberlersin :D

Ali bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yetmedi mi? Atarsın chip'i 140 hp ağa ağa gezersin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak abi valla dün bu gün sürekli okuyorum. :D Ama ünlü satış temsilcim mustafa arabayı güzel anlatıyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tarafsızım ben. İyi yanını da söylüyorum, kötü yanını da :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik olaydı şu araç hemen sattıydım :) Neden otomatik almadın zamanında şu aracı Ali ? :D

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.