Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Akıllı Telefondan Ekran Yansıtma

Mehmet YILMAZ
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet merhaba..

Android mi işletim sistemin. Android için miracast diye bir dongle görmüştüm. Telefondaki ekran görüntüsünü herhangi bir ağa, kabloya gerek kalmadan kendi oluşturduğu ağ üzerinden tv'ye bilgisayara gönderebiliyordu. Sanırım Mazda3 ekranında da iş yapar diye düşünüyorum. Görmedim ama bunun yanında chromecast diye bir cihazdan da bahsediliyor, benzer işlevi görüyor.

Şu chromecast

chromecast%20(2)-1200-80.jpg

Videoda miracast'ın denemesi var, Mazda3 ekranında hdmi girişi mevcut mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Telefonun işletim sistemi android telefonunda kendi özelliklerinde ekran yansıtma diye bi özellik var sony kullananlar bilir THROW

gerçi ben televizyona bile bağlanamadım ama eğer arabada kullanırsak çok iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Maalesef şuan için yok, yazılım güncellemesi ile CarPlay desteği gelecekmiş yazılım kodu içinde geçiyormuş , onun dışında şuan bu Tür özelliklere kapalı araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Android sistemler için var böyle bir uygulama. Ben denemedim (çünkü ios'çuyum ;D)  ama internette böyle bir bilgiye ulaşmıştım.

Uygulamayı androide indiriyorsunuz mazdanın wi-fi bağlantısından telefonu bağlıyorsunuz.

http://www.lukasz-skalski.com/portfolio/mazda-media-player/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, sergio_01 :

Android sistemler için var böyle bir uygulama. Ben denemedim (çünkü ios'çuyum ;D)  ama internette böyle bir bilgiye ulaşmıştım.

Uygulamayı androide indiriyorsunuz mazdanın wi-fi bağlantısından telefonu bağlıyorsunuz.

http://www.lukasz-skalski.com/portfolio/mazda-media-player/

bu da güzel bir uygulamaymış ama farklı. bu konuda bahsedilen, ekrandaki görüntünün, aracın ekranında nasıl görüntülenebileceği.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben videodaki programı kullandım ancak araç ile telefonun vifi bağlantısı sürekli koptuğu için maalesef kullanışlı olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...