Jump to content

Lastiklerim 1000 km'de Balon Yaptı

xanatoliax
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dostlar adamlar satana kadar abi birşey olmaz daha 900 km yol yapmış lastik balon yapınca hata sende diyor. 22 gün oldu ve henüz 900 km de lastik bende toplamda 1300 km yol yapmışım arabayla. Lastikçi kış / yaz lastiği değişimi zamanı fabrikaya yollayacaklarını söyledi ama hiç umudum yok . kimse lastikçi lafı ile hareket etmesin . bana açıklama kasiste girmişsin . !!! yapma ya Hemde Türkiyede hemde çukura kasiste bak Allahın işine . her 1000 km de bir lastik değiştirmem gerek o halde . bide diyor ki lüks araba böyle töbe töbe

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.. Tam anlayamadığım; kışlık lastiklerinizin markası Audio mu? 

cep telefonu klavyesi onu öle yapmış  kış lastiklerim kumho / 220/40r18  orjinal bulamadığımı ve lastikçi sorun çıkarmaz dediği için bunu aldım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye' de çoğu firma malı satana kadar arkasında sattıktan sonra daima kullanıcı hatasıdır. Bu durum üzücü geçmiş olsun size tavsiyem tüketici haklarına başvurmanız aksi taktirde müşteri hizmetlerini arayıp biraz baskın çıkın yetkili birine ulaşın bayi size çok fazla müşteri memnuniyeti sağlamayacaktır. Bu sektörlere yakın olan biri olarak malesef satılana kadar malın arkasındayız düşüncesi var. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

40 yanak 18 jant üzerindeki lastik risk grubundadır. Bir çukura aniden sertçe düştüğünüz an, eğer araçta yük de varsa ki bizim yollarımız köstebek yuvasından beterdir, balon yapar affetmez. Michelin de yapar  Dunlop da yapar 1000 km de de yapar 1 km de de olsa yapar. Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

40 yanak 18 jant üzerindeki lastik risk grubundadır. Bir çukura aniden sertçe düştüğünüz an, eğer araçta yük de varsa ki bizim yollarımız köstebek yuvasından beterdir, balon yapar affetmez. Michelin de yapar  Dunlop da yapar 1000 km de de yapar 1 km de de olsa yapar. Geçmiş olsun

çok haklısınız , bende aynen bunu dedim satan bayi ye , 18 jant  45 yanak zaten düşük birde 40 öneriyorsun dedim . abiiiiiiiii bişey olmazzz biz burdayız dedi . o beni deli ediyor işte.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dostum afedersin ama seni bildiğin dolandırmış serefsizler keşke onların lafına bakıp o lastıklerın takılmasına müsade etmeseydiniz.nerde nasıl yaşandı olay bilmiyorum ama orda yoksa yoktur yani başka yerden alırdım ben.

giyim mağazasına gideriz takım elbise altına krampon giysen  ooo çok açtı tarz oldu farklı bi yaklaşım siz bunu alın diyen satıcının sözüne itibar etmek gibi olmus.

bu arada kaymakamlıklardaki hakem heyeti 2bin tl altındaki anlasmazlıklara bakıyor.bizzat abim 3ay da parasını geri aldı(beyaz eşyaydı)bunuda düşünebilirsin.

tekrar geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dostum afedersin ama seni bildiğin dolandırmış serefsizler keşke onların lafına bakıp o lastıklerın takılmasına müsade etmeseydiniz.nerde nasıl yaşandı olay bilmiyorum ama orda yoksa yoktur yani başka yerden alırdım ben.

giyim mağazasına gideriz takım elbise altına krampon giysen  ooo çok açtı tarz oldu farklı bi yaklaşım siz bunu alın diyen satıcının sözüne itibar etmek gibi olmus.

bu arada kaymakamlıklardaki hakem heyeti 2bin tl altındaki anlasmazlıklara bakıyor.bizzat abim 3ay da parasını geri aldı(beyaz eşyaydı)bunuda düşünebilirsin.

tekrar geçmiş olsun

Haklısın ama kışın bastırdığı bir andı ve 215/45R18 kışlık lastik bulmak mümkün değildi.

Burak tarafından düzenlendi
Lütfen tamamı büyük harf ile mesaj yazmaktan kaçınalım.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence faturası duruyorsa hakem heyetinde bir şansınızı deneyin.ama sezarın yazdığıda çok doğru o janta o lastik takılmasına müsade ederek riskleri kabul etmiş oluyorsunuz bir anlamda da.aramızda avukat varsa onunda yorumunu okumak güzel olurdu..alakasız bir tavsiye olabilir ama aynı aracın 17lik hasarsız jantını bulursanız kafa kafaya takas düşünebilirsinz.görünüm olarak biraz taviz vermiş olsanda konfor artışı ve lastik gibi sorunları çözmüş olabilirsiniz.benimki nacizane bir düşünce.tekrar geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de 3 hafta önce  225*40*18 impreryal kış lastiğimi sevgili rogar çukuruna girerek yanaktan yardım... lastiği de bulamadığım için önde kış arkada yazlık lastikle idare ediyorum... uzun yol 3000 km. yol da yapmıştım ve çok da memnundum ama bu çukurlara dikkat etmek zorundayız ne yazıkki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...