GOKHAN06

E2200 Kalorifer Sorunu

Merhaba, aracı daha yeni aldık 99 model genel manada temiz bir araç ama birkaç sıkıntı var maalesef. Sıkıntılardan biride başlıkta belirttiğim gibi kalorifer, üflemesinde hiç bir sıkıntı yok ama sadece cama verince sıcak üflüyor geri kalan taraflara sadece soğuk üflüyor. Sebep nedir sizce, ben hiç anlamıyorum bu kalorifer işinden.
Şimdiden teşekkür ediyorum.

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bazı araçların orta kanallarından soğuk geldiğini gördüm ama sizin olayda bir anormallik var kapakları vs mi kapanmıyor merak ettim ben dayanamaz hemen sökmeye kurcalamaya başlardım :) umarım gelen öneri yada ustalarla sorununuz çözülür

GOKHAN06 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orta yönledirme mekanizmasında bir sorun var galiba. Benim aracımda da minimal benzer bir sorun vardı. Tam sıcağa geçmiyordu. Torpidoyu söktüğüm bir gün basit bir şekilde halletmiştim. Görmeden bir şey demek zor. 

GOKHAN06 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.