rnks

No Disc Problemi

1- Cd kısmında sıkıntı var.içinde muhtemelen 3 cd var.ama "no disc"  diyor.cd çalmıyor, çıkmıyor.

2-Aracımın lastikleri berbat durumdaydı, bugün değiştirdim. Dün yağışlı havada 80km/h civarı hızla giderken kaydım biraz. spin atmadı ama, düz yolda sağ sol yaptım hafif. sonrasında 60-70 km hızla hafif sallanarak yoluma devam ettim.Muhtemelen lastiklerden.Başka nelerden kaynaklanabilir ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 Model Mazda3 ler tek CD almıyor mu ? Onda 3 CD olması olası değil..

M.E.G bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jantların arasına kar, buz, çamur v.b bir şeyler dolduysa ciddi anlamda sallar aracı. Oto yıkamada veya basınçlı su ile temizleyin aracın alt kısmını ve jant içlerini geçer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@burak   dostum alırken "çocuğum muhtemelen 2 cd sokmuştur" dedi satan kişi.bir tane de ben soktum :D 6lıdır diye düşünmüştüm.tek'li olabilr tabi.

@meg muhtemelen lastiklerden, onları da değiştim bugün. Tümsek ve çukurda da aynı şeyi yaptı. Henüz denemedim yeni lastiklerle. Başka bir şey olmasından çekindim açıkcası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@burak dostum alırken "çocuğum muhtemelen 2 cd sokmuştur" dedi satan kişi.bir tane de ben soktum :D 6lıdır diye düşünmüştüm.tek'li olabilr tabi.

@meg muhtemelen lastiklerden, onları da değiştim bugün. Tümsek ve çukurda da aynı şeyi yaptı. Henüz denemedim yeni lastiklerle. Başka bir şey olmasından çekindim açıkcası.

Tekli zaten. 2009 öncesi 6 lı CD çalardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CD çalar tekli.

Lastikler yazlık lastik mi ? Aquaplaning de yaşamış olabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekliyse de sorunum devam ediyor.içerde cd var. çıkmıyor, çalmıyor, algılamıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik basınçlarınızı mutlaka kontrol edin. şoför kapı içinde belirtilen miktarda olmasına çok dikkat edin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni lastiklerimle sıkıntı kalmadı gibi.yine de 100ü geçmedim.yavaş yavaş denicem.

CD konusunda çözüm, tahmin var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İçinde 3 CD olan tek CD çalarlı bir sistemde en başta o 3 CD yi çıkartmakla başlamak lazım diye düşünüyorum :D

Bu arada sitede 2010 modellerin orijinal CD çalarını satıyordu, belki ileride o da çözüm olabilir ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.