Guest axela

Mazda Fotoğrafları
Mazda Fotoğrafları

Bu konuda 615 ileti var

çok güzel site teşekkürler

önemli değil ben özellikle "mx-5 roadster coupe" başlığı altındaki resimlere bayıldım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar daha önce de konusu geçtiği üzere Mazda 6'nın kasası 2008'de değişiyor. Ve aşağıdaki fotoğraflar da test sürüşündeki bir Mazda 6'nın gizli çekilmiş ilk fotolarıymış..

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jantlarda farklı tanınmasın diemi :tey:

Hangisi şık duruyo diye deniyolardır belki de..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya da Mazda 3'leri baz alarak şööle bir yorum katabiliriz. İlk çıkacak modellere öndeki jantları koyarlar.. birkaç yıl sonra makyajlı 6 çıkınca arkadaki jantları takarlar.. :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya da Mazda 3'leri baz alarak şööle bir yorum katabiliriz. İlk çıkacak modellere öndeki jantları koyarlar.. birkaç yıl sonra makyajlı 6 çıkınca arkadaki jantları takarlar.. :tey:

e buda bi ihtmal tabi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön farlar rx-8den cıkma yahu :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

karışık toplayıp yeni mazda 6 die verecekler piyasaya :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanki güzel gibi ;D

Pek bişey anlaşılmıyoki ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkası belkide önü öyle su andaki haline banzemeyecek yalnız_kaplamıslar kalın bi tabakayla hatlar belli olmasın_ön farlarda zaten dediğim gibi rx-8 belli olmasın diye gercekleri takmamıslar_baya bi farklı olacak yani bundan_motor ve yürür aksamı denemek amacıyla yollara vurmuslar işte, imajdan eser vermezler simdiden ;)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten gayet güzeldi,daha da güzel olmuş gibi görünüyo özellikle arka taraf  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten gayet güzeldi,daha da güzel olmuş gibi görünüyo özellikle arka taraf  8)

evet arkayı bende begendim tabi deişmesse

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bence bu resimlerde bişey var şop falan değil ama sanki ilk haberi verelim diye bi araba toplamışlar gibime geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bence bu resimlerde bişey var şop falan değil ama sanki ilk haberi verelim diye bi araba toplamışlar gibime geldi

demiştim biras ondan biras bundan toplamam diye :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahmet buldun yine bi kusur  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.