Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Arka Gündüz Led Farı

robosapiens17
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhaba,

Power ve Power Sense paketlerinde gündüz led farları mevcut.

Fakat pazar günü arkadaki led farlarının yanmadığını farkettim. Farlar otomatikte iken vitesi D konumuna aldığınızda önde bulunan ledler yanıyor. Ama arkadaki led aydınlatma yanmıyor. Parkları açtığımda arkadaki ledler yanıyor. Acaba yanlış mı düşünüyorum: Öndeki gündüz seyir ledleri ile arkadaki ledler de yanmalı mı? Bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Not: Otomatik olarak kısa fara geçince arkadaki led aydınlatma da yanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Fakat pazar günü arkadaki led farlarının yanmadığını farkettim. Farlar otomatikte iken vitesi D konumuna aldığınızda önde bulunan ledler yanıyor. Ama arkadaki led aydınlatma yanmıyor. Parkları açtığımda arkadaki ledler yanıyor. Acaba yanlış mı düşünüyorum: Öndeki gündüz seyir ledleri ile arkadaki ledler de yanmalı mı? Bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

yok abi meraklancak bişey yok. bütün normal gündüz led farlı araçlarda gündüzleri sadece ön farları yanar arkaları yanmaz. hiç bi skıntı yok. içiniz rahat olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Herhangi bir sorun sözkonusu değil. Farlar auto konumundayken gündüz sadece ön ledler yanar. Gündüz arkanın da yanmasını istiyorsanız farları 'park' konumuna alınız, o zaman ön ledler ve arka ledler yanar. Onun dışında sadece farlar açık konuma almanız gerekecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...