Kalpsizkral

Mazda 323 hb alacagm

Herkese merhaba ben 323 1.6 glx hb 94 model araç almayı düşünüyorum. Aklıma takılanlar var. Bu araçda yedek parça sıkıntısı ceker miyiz. Yakıt konusu nasıl lpg li alacagm arac cok yakar mı.klima var mı bu arabalarda. Birde konfor yol tutuş falan nasıl. Simdiden sagolun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç bu,

Konfor felan çok iyidir,

Bazılarında klima vardır, bazılarında yoktur, ama olmayanlarda sonradan taktırabiliyor.

Yakıt durumuda şehir dışı lpgde 100 km de 6-8 ltr, şehir içi duruma göre 12-14 ltr diyebiliriz tabii aracın durumu ve özel şartlaar göre tüketim değişebilir. 

Yedek parça açısından sıkıntı olmaz çıkmacılarda hemen hemen bütün parçalar mevcuttur ama yerli araçlara göre tabii biraz pahalıdır, bulamayacağın parçası yok diyebiliriz.

mücahit55 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 7 8 bin tl bi bütçem var bende öğrenciyim zatn. Acıkçası parayı heba etmek istemiyorum yani sonradan pisman olmak istemiyorum daha önce hic mazda kullanmadm ve bu benim ilk arabam olacak. Tavsiye eder misiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.