Jump to content

Mazda3 Sedan Diesel (grafit gri) BURSA, Satılık

gomodoejderi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Şubat ayı içerisinde bir araç fırsatını değerlendirmek için aracımı satışa çıkarmış bulunmaktayım. 1 adet kapalı otoparkım bulunduğu için 1 adet araç bulundurmak istiyorum, bu yüzden aracım satılıktır. Şubat içerisinde satış gerçekleşmez ise, diğer aracın durumuna göre satıştan kaldıracağım.

Adettendir girişi yapayım,

Makine Mühendisinden satılık Mazda3 Impressive Sedan 2012 1.6 Diesel satılık araç;

30 Nisan 2013 trafik çıkışlıdır.

• Araç ilk alındığı gün bakıma alınmıştır. (yağ değişimi ve polen filtresi değişimi)
  • Araç ilk 1000Km de bakıma alınmıştır. (yağ ve yağ filtresi değişimi)
  • Araç sırası ile 12000, 21000,28000 de bakıma girmiştir (rutin bakımlar). Bakım faturaları mevcuttur.
  • Şuan 33000 Km dedir. (km yi olduğundan fazla yazdım, kullandığım araçtır.Şua 32200km)
  • Araç üzerinde 4300K xenon, araç içi ampüller SMD LED, Android Multimedia (geri görüş kamerası, internet desteği, yandex ile trafikten uzak navigasyon vs mümkün ve kullanmaktayım), bagaj havuzu, mazda3 kauçuk paspas ve halı paspas mevcuttur. Sökülebilir krom egsoz ucu vardır. Araç üzerinde geri dönüşü olmayan hiçbir uygulama yoktur.
  • Bütün akaryakıt fişleri sıralı tarihli mevcuttur.
  • Araç iş yeri ve evde yer altı otoparkında park edilmektedir. Tam kapalı otopark aracıdır.
  • Garantisi devam etmektedir.
  • 1. MTV ödenmiştir.
  • Tüketim 5.6 Litre/100Km dir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-1.6-diesel-impressive-multimedia-kapali-otopark-araci-202281881/detay/

Emrah ALKAN

Plaka 16JUH84

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Etiket tabanlı benzer içerikler

• Burak
      Yazan: Burak
      Mazda3 ne kadar yakar ?
      Aracın yaktığı benzin miktarı tamamen kullanıma bağlı olmakla birlikte aşağıdaki değerler kullanıcıların günlük hayatlarında karşılaştığı ortalama değerlerdir
      Manuel , Şehiriçi :
      Manuel , Şehirdışı :
      Manuel , Ortalama : ~ 8 Lt/100km
      Otomatik , Şehiriçi : ~ 9.5 - 10 Lt/100km
      Otomatik , Şehirdışı : ~ 7.0 Lt/100km
      Otomatik , Ortalama : ~ 8.5 Lt/100km
      Yukarıdaki rakamlardan çok daha düşük değer elde eden bir üyemizin izlenim ve notları için;
      - Mazda3 sedan otomatik vites kullandığım araç, yakıt tüketimi ortalama 7.6 gözüksede  katalogda, bu değeri yakalayamadım hiç zira dur kalk trafikte 10 lt ye kadar çıkıyor ortalama bunun haricinde akıcı trafikte bu deger 8.5 lt ye kadar düşüyor eğer ani hızlanma yapılmazsa ( Uyumsuzelement )
      - Aracım 2500km de Şu anda yol bilgisayarımda gözüken yakıt değeri 9.6lt tabi bunun şehir içi hep kısa mesafelerde kullanılan bir aracın değeri olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. ( -Aydın- )

Mazda3 LPG de ne kadar yakar ?
      Manuel , Şehiriçi :
      Manuel , Şehirdışı :
      Manuel , Ortalama
      Otomatik , Şehiriçi : ~11 Lt/100km  ( km de kaç TL yakar ?  11 x 1,54 ( 21.5.09 da LPG nin litre fiyatı)  / 100 = ~ 17 kuruş )
      Otomatik , Şehirdışı : ~8 Lt/100km
      Otomatik , Ortalama :~9 Lt/100km
      Mazda3'ün motor performansı nasıldır ?
      -Motor performansı zayıf görünüyor özellikle ilk kalkışlarda çünkü araba bütün muadillerinden ağır, buna karşılık hızlandıktan sonra çok yüklü değilse benim için tatmin edici... ( Selman )
      Mazda3'ün avantajları ve dezavantajları :
      -Ben aldığım zaman o fiyata alınabilecek en donanımlı arabaydı, halen de çok memnunum bu tercihimden, keşke şunu alsaydım demedim hiç, sadece otomatik almadığıma pişmanım hanım ve çocuğun rahat kullanabilmesi açısından.... ( Selman )
      -Aracım Touring versiyonu ve donanım olarak rakiplerine göre çok fazla tatmin edici. Aracın kullanımı olsun konforu olsun her yönüyle çok memnunum. ( - Aydın- )
      Bilinen sorunları :
      -Bilinen sorunu yok, ilk yıldan sonra hepsi halledildi... ( Selman )
      İpuçları
      Mazda3 Bakım maaliyetleri
      Mazda3'ün bakım maaliyetlerini de aşağıdaki bölümde kullanıcıların verdiği detaylı bilgiler ile görebilirsiniz. Yalnız unutulmamalıdır ki bu verilen değerler bilgi amaçlıdır ve bakım tarihinde geçerli fiyatlardır. Bazı durumlarda servislerin düzenlediği kampanyalı fiyatlar olabilir ama yine de fikir vereceğini düşünmekteyiz
      Mazda3 - Forum
    • kuzey55
      Yazan: kuzey55
      son 1 aydır (ilgisi varmı bilmem ama havalar soğuduktan sonra) herzaman olmasada  ayda 3-4 kere benzinden lpg ye geçişte sorun yaşadım. aracı çalıştırıyorum hareket halinde benzinden lpg ye geçiş yaptığında bazen motor ışığı yanıp sönmeye araba teklemeye başlıyor. elimle benzine alıyorum benzinde gidiyorum araba ısınana kadar ısınınca elle lpg ye çevirdiğimse sorun yok. yada durduğum yerde aracın ısınmasını dolayısıyla benzinden lpg ye geçmesini beklersem yine sorun yok.. sadece araba soğukken hareket halinde benzinden lpg ye geçerken bu sorunu yaşıyorum. arabam 1.5 senedir bende yani geçen kış da bendeydi böyle bir sorun yaşamamıştım. nedeni hakkında fikri olan varmı?
    • dcdesign
      Yazan: dcdesign
      aracın 2. sahibiyim. aracın hakkında fazla birşey söylemeye gerek yok. mazda'yı bilen bilir. sorunsuz ve masrafsız bir araç. süspansiyon konusunda çok iddialı bir araç. 

aracımın sadece şanzımanında kronik bir sorun yüzünden. komple şanzıman değişti. garanti kapsamı dahilinde. japonya'dan fabrikasından geldi. yani değişeli 4 ay oldu. şanzıman 0 diyebilirim. aracımdan çok memnunum. her konuda. yakıt ve masrafsızlık konusunda. aracın bakımları yetkili serviste yapılmıştır. boya ve değişen yoktur. sadece arka sol lastik değişti. buda patladığı için değişti. aracımı maddi durumlardan dolayı satmak zorundayım. malum borç içinde olan bir ülkeyiz. bu yüzden satıyorum. eğer durumum elverse hiç mi hiç satmayı düşünmüyorum. çünkü mazda'yı kullanan bırakamıyor. aracı alacak arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun şimdiden. gereksiz yere aramayın. ciddi alıcıları bekliyorum. pazarlık payı yoktur...

ARAÇ DONANIMI VE ÖZELLİKLERİ
      DERİ DİREKSİYON
      6.İLERİ VİTES

ÇİFT YÖNLÜ DİGİTAL KLİMA
      ÇELİK JANT
      ÖN VE ARKA CAM REZİSTANSI
      ÖN ARKA ARA KOL DAYAMA
      ABS / EBD /ESP 
      YOL BİLGİSAYARI
      FONKSİYONEL DİREKSİYON
      GELİŞMİŞ ÇİFT GÖSTERGE PANELİ,
      VİTES UYARI SİSTEMİ
      HIZ UYARI SİSTEMİ
      8. AİRBAG
      ARKA PARK SENSÖRÜ
      GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
      ELEKTRİKLİ, ISITMALI VE KARARTMALI  AYNALAR
      YAĞMUR VE FAR SENSÖRÜ
      AYARLANABİLİR OPTİK FARLAR
      BLUETOOTH
      4 CAM OTOMATİĞi
      HİDROLİK DİREKSİYON
      NAVİGASYON
       USB/AUX
      TV, DVD VE DİVX OYNATICI
      YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ
      LASTİK HAVA BASINÇ UYARI SİSTEMİ
      UZAKTAN KUMANDALI MERKEZİ KİLİT
      IMMOBILIZER,
      İSOFİX
      YEDEK ANAHTAR VE KİTAPÇIĞI MEVCUTTUR

ARAÇ TANIMI : 2012 MAZDA 3  1.6D SEDAN
      PAKET TANIMI : TOURİNG PAKET
      MOTOR TANIMI : 1560 CC 115 PS 
      VİTES :  6 İLERİ MANUEL VİTES
      YAKIT TÜKETİM : 4.2 LT ŞEHİR DIŞI / 4.9 LT ORTALAMA

Detaylı Bilgi ve Resim İçin...
      http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-satilik-mazda-3-touring-2012-216623506/detay/

Fiyatı: 51.000.-TL

• vT
      Yazan: vT
      Geri görüş kamerası taktırdıktan sonra ekran önceden olduğu gibi net değil sanki. Eşim ve kardeşi de fark etti. 
      Aracı teslim alırken akşam üstü çok dikkat etmedim. Özellikle yazılarda bulanık gibi.
      Geri görüş kamerası taktıran var mı?
    • Efebey
      Yazan: Efebey
      Volkswagen Rusya pazarında satışa sunacağı yeni modelleri Polo Sedan’ ın önündeki perdeleri tamamen kaldırdı.   Dış görünüş olarak makyajla birlikte gelen yeni çamurluklar, yeni ön ızgara, yeni renk seçenekleri, farklı jant tasarımları ve yeni far sistemi ilk bakışta dikkati üzerinde topluyor. Burada yeni far sistemine ek bir başlık açmak gerekirse LED gündüz farlarını barındıran yeni sistemin opsiyonel olarak Bi-Xenon şeklinde de sipariş edilebileceği belirtilmiş. İç tarafa geçildiğinde ise daha ilk bakışta Volkswagen in kullandığı yeni direksiyon simidi ve orta konsolu revize etmiş olması göze çarpıyor.   Tıpkı yeni kasadan bir önceki makyajlı versiyonu gibi 1.6 litrelik benzinli motorla alınabilecek olan model bu motorla 85 ve 105 beygir olmak üzere 2 farklı güç seçeneği sunuyor. Elde edilen bu gücü kullanıcılar kendi tercihlerine bağlı olarak 5 ileri manuel ya da 6 ileri otomatik vitesle kombinleyebilecek.   3 adet donanım seviyesiyle satışa sunulacak olan modelin donanım seviyelerinden çok standart olarak sunduğu özellikler dikkat çekiyor. Standart halinde klima, ön/arka elektrikli camlar, merkezi kilit, yol bilgisayarı ve ABS yi sunacak olan model baz bir model olmasına rağmen gayet tatminkar gözüküyor.     Volkswagen’ in Kaluga’ daki fabrikasında üretilen ve üretilecek olan modelin, Rusya pazarına çıkış tarihi ise haziranın 2. yarısı olarak belirlenmiş.  
  • Yeni Oluştur...