focus1

91 Model Mazda 626 Arabama Yaptığım Alt Döşeme Temizliği ve Değişiklikler

Bu konuda 35 ileti var

Ellerinize sağlık. Süper olmuş. Erken yakalayıp da müdahale etmeniz aracın çürümemesi için iyi olmuş 

Paylaşım için teşekkürler.

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah yaptiklariniz takdire şayan. Meslek neydi.

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tebrikler güzel uygulama olmuş.  Araçlar eski olunca mutlaka bir yerlerde sıkıntı çıkıyor. benim de sağ ön tarafta su alma problemi vardı. bende su alan yeri çekomastikleyip komple halıyı çıkarıp zemini bitüself + firex sünger ile kaplamıştım.

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla helâl olsun Kemal Bey. 2 günde böyle büyük bir işi bitirebildiğiniz için de tebrikler. Neredeyse arabanın sökülmedik yeri kalmamış.

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık bende bagajla bayağı uğraştım silikonlar zimparalar boyalar havalar isininca komple putur vs uygulayıp ses yalıtımı yapıcam inşallah

Oğuzhan ALTUĞ

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık yeniden diriltiyorsun aleti kolay gelsin

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık bende bagajla bayağı uğraştım silikonlar zimparalar boyalar havalar isininca komple putur vs uygulayıp ses yalıtımı yapıcam inşallah

Oğuzhan ALTUĞ

Teşekkür ederim havalar isininca bende arabanın altını komple putur yapmayı düşünüyorum. .

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar son kac gündü kalorifer düğmesinde sorun vardı. . Bende bugun o bolgeyi komple söktüm dugme mekanizmasini açtım içi çok kötü oksitlenmisti temasizlik yapıyordu. Bende dugmeyi ve mekanizmayi temizledim ve lehim atan yerleri yeniden lehimledim dugme suan sorunsuz çalışıyor. .

Bununla ilgili çalışmamin resimlerini ekledim.

BZzmaM.jpg

39zBg9.jpg

aoYJNg.jpg

AAzQNz.jpg

ORDnOz.jpg

nAlV0a.jpg

Asagidaki resimlerde de yavas yavas islemi tamamlayıp topluyorum artık.

QR2EdA.jpg

aoYJ7O.jpg

Yv621Z.jpg

39z8B0.jpg

Mehmet Özdemir, FeO ve oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok ince işler yapmışsınız? Komutatör, anahtar ve butonlar için kontak sprey kullanmışsınızdır değil mi?

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize emeğinize sağlık insanin elinden gelmesi birseyler yapmasi büyük keyif tebrikler benimde 4.kademe calismiyor ihtiyaç duymadığımdan hic bakmadim :)

Oğuzhan ALTUĞ

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok ince işler yapmışsınız? Komutatör, anahtar ve butonlar için kontak sprey kullanmışsınızdır değil mi?

yok hocam sprey falan kullanmadım ama baya bir temizledim omsitlenme yağlanma falan kalmadı. Sadece mekanizmanin ve bilyali yayli sistemin rahat çalışması ve dugme rahat çalışması için azıcık gres yağ sürdüm.

Elinize emeğinize sağlık insanin elinden gelmesi birseyler yapmasi büyük keyif tebrikler benimde 4.kademe calismiyor ihtiyaç duymadığımdan hic bakmadim :)

Oğuzhan ALTUĞ

Hocam ben böyle eski arabalarla uğraşmayı seviyorum hobi olarak zaman buldukça uğraşıyorum motor mekanik sistem hariç elektrik elektronik döşeme gibi islemeler için ustalara pek gitmem ancak soyle olur boyumu aşacak bir sorun olur sonra ustaya götürürüm. .

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık fotoğraflamanız ayrıca bir güzellik. Böyle açıklamaların forumda olması çok iyi. Gün gelir birine ihtiyaç olur çok dua alırsınız. Ben bu şekilde bir çok şey öğrendim. Çok dua ettim inanın. Elinize yüreğinize sağlık. 

İyi forumlar...

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar araba bugun farlarin altina led uygulaması yaptım.. Ledleri park lambalarina bağladım.. Kullandigim malzemeler 1 mt. Slikonlu led ışık ortadan ikiye bolup uçlarına ikişer kablo lehimledim ve park lambalarinin kablosunu hafif siyirip bağladım. . Goruntu asagidaki gibi oldu..

kj65qv.jpg

ORDP3Q.jpg

58yB8R.png

FeO ve oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parkların etkisiyle çok belli olmuyor gibi ama yine de başarılı bir iş, elinize kolunuza sağlık .)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parkların etkisiyle çok belli olmuyor gibi ama yine de başarılı bir iş, elinize kolunuza sağlık .)

Aksam Resimde öyle görünüyor ama normalde çok güzel görünüyor gündüz resimlerini ceker eklerim .

universitely76 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık :) 

Paylaşım için teşekkürler.

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her biri ayrı bir konu olacak kadar güzel çalışmalar. Tebrikler :) güle güle kullan aracını :)

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elinize sağlık. güzel yapmışsınız aracınızı

focus1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.