Jump to content

Kullandığınız En Keyifli Araç

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Her zaman Mazdalarımız ön plana çıksa da sonuçta hepimiz farklı araçlar kullandık. Sizin sürmüş olduğunuz arabalar içinde sizi en çok etkileyen marka ve model hangisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok araç kullandım, (bir ton amg modeli vs dahil) ama böyle bir araç yok ve muhtemelen olmayacak. Ondan indikten sonra yüzümdeki tebessümü ve içimdeki heyecanı ömrü hayatımda yaşamadım ve muhtemelen yaşamayacağım. Hatıra olsun diye 'key to hapiness' diye saklarım bu fotoğrafı hep... Onun yeri çok ayrı, Fc Rx-7 ile birlikte hayalimin 2 otomobilinden birisidir, benim için üzerine yoktur...

Nissan Skyline R32 GT-R.

post-96-0-23692400-1424959189_thumb.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben her zaman eski araçlara takık biriyim;

-w123 280E

-w126 300 sel

-ford taunus

-E30 325i cabrio

veee şuan sahip olduğum 90'626 :)

bunlar benim bindiğim ve kullandığım beğendiğim araçlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

75" Ford Thunderbird. (Ford352 v8 5800cc 4 barrel karburatör 350bg C5otomatik şanzuman) bu en iyisiydi. 

99" BMW 540i (4400cc 286bg 0-100 6.4sn ş.içi 17.2L/100km yakıt BENZİNDE!!!) Böyle bir ivmelenme ve yol tutuşu yok. Bulsam temizini herhalde yakıta bakmam alırım :D

91" Mazda 626 (2.0 66kw geçen milenyum teknolojisi) Çok TATLI :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kullandığım çok ama sahip olduklarım içinde 75 Malibu en zevklisiydi diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir çok araç kullandım (kısa süreli) şu anda da 2009 model mazda 3 kullanıyorum, lakin bir önceki aracım fiat stilo idi ve ondan aldığım keyfi yumuşaklığı rahatlığı ve hissi başka hiç bir arabadan alamadım. Belki ilk aracım diye belki de uzun süre kullandım diye duygusal yaklaşıyor olabilirim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MPS derim :)

5'e erken atmışım . 250'de kesiciye girmese daha gidiyordum da zor tuttular :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok araç kullandım, (bir ton amg modeli vs dahil) ama böyle bir araç yok ve muhtemelen olmayacak. Ondan indikten sonra yüzümdeki tebessümü ve içimdeki heyecanı ömrü hayatımda yaşamadım ve muhtemelen yaşamayacağım. Hatıra olsun diye 'key to hapiness' diye saklarım bu fotoğrafı hep... Onun yeri çok ayrı, Fc Rx-7 ile birlikte hayalimin 2 otomobilinden birisidir, benim için üzerine yoktur...

Nissan Skyline R32 GT-R.

Çok şanslısın hocam. Benim de hayran olduğum listede en başta bu araç var. Bir iki defa yanımdan geçmişliği var o ses bile fazlasıyla heyecan verici. Ayrıca araç sisteminden tüm üretim aşamalarına kadar herşeyini inceledim ve izledim GTR'ın. Yok böyle araç lafının tam karşılığıdır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok şanslısın hocam. Benim de hayran olduğum listede en başta bu araç var. Bir iki defa yanımdan geçmişliği var o ses bile fazlasıyla heyecan verici. Ayrıca araç sisteminden tüm üretim aşamalarına kadar herşeyini inceledim ve izledim GTR'ın. Yok böyle araç lafının tam karşılığıdır :D

GT-R kısaca sanat eseri benim için de [emoji1] korkarım ama öyle makineleri sürmeye. Ferrari, lambo tamam da Gt-R sakat hehe

İzmir'e yakın olanlar İzmir ülkü yarış pistinde test edebilirler f430 ve gallardo'yu

3c4e305bab2d610bf828393d088494bc.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düplü mü bu Fatih?

düpsüz :D çocukta korkuyor garibim, baktı yarım adam :D ertesi gün lambo için gittim. buyur abi gel gel yaptı :P 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...