Jump to content

1991 Model Mazda 323 HB Devir Kesici

wycll
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar arabama birşey yapmak istiyorum aranızda yapan varmı bilmiyorum bi danışayım

Malum bu araçlarda devir kesici yok devir kesici istiyorum ne ve nasıl yapabilirim veya orijinal kesicisi falan varmı taksak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Devir kesici niye yaptırmak istiyosunuz ki, yapan varmı ??? hiç duymadım. orjinalinde olup olmadığınıda hiç bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abarth egzoz kullanıyorum kesiciye girdiğinde mükemmel ses veriyor keyif için istiyorum internette role falan kullanıp yapan varda sağlıkli değil sanki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle aracı cut-off a sokup o kesik kesik sesi seven tüm arkadaşların araçları conta yakıyor.

aracınızda abarth eksoz olduğunu söylediniz. Detaylarını bilmiyorum ama fabrika çıkışından daha sesli olduğunu düşünüyorum..

yüksek devirlerde gezerek motorunuza ve motorun diğer bileşenlerine zarar verdiğiniz gibi ses olarak çevreye, doğaya, insana da zarar veriyorsunuz. 

Hatırlatma: Gürültü kirliliği , Küresel ısınma, insanlık, gelecek, doğa, Dünya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizin ilacınız tofaşçılarda hocam , tofaş forumlarına ve konularına bakarsanız çok basit bir sistemle halledersiniz ben tavsiye etmiyorum.bütçe açıksa msd ateşleme gruplarının kesici özellikli ürünleri var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...