xendaba

Mazda CX-3 Sport mode

arkadaşlar şimdiye kadar kimse paylaştımı bilmiyorum ama , benim gözüme çarpması cx3 te sport mode var :D

daha doğrusu LA otoshow da ki incelemelrde vites kutusunun hemen altında sport mode düğmesi gözüme çarptı :D

inşallah bizede bu mode olan model gelir , belki motor küçük vs sport mode olmayanı getirmezler

1.13 dk çok net görünüyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar şimdiye kadar kimse paylaştımı bilmiyorum ama , benim gözüme çarpması cx3 te sport mode var :D

daha doğrusu LA otoshow da ki incelemelrde vites kutusunun hemen altında sport mode düğmesi gözüme çarptı :D

inşallah bizede bu mode olan model gelir , belki motor küçük vs sport mode olmayanı getirmezler

dip gaz yapınca da oluyor sana sport mode :) Yavaş git kardeşim ne yapacaksın spor mod. Kilo da verdirmez :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dip gaz yapınca da oluyor sana sport mode :) Yavaş git kardeşim ne yapacaksın spor mod. Kilo da verdirmez :P

Eski Amerikanlar için söz edilirdi " kick down" diye.  Japon amcalarda bizimkilere bir switch kondurmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sport modda şu ilk 3 vites geçişini düzeltseler iyi olurmuş. Geçişler çok yavaş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sport modda şu ilk 3 vites geçişini düzeltseler iyi olurmuş. Geçişler çok yavaş.

Mazda 3'temi yavaş. Cvt-Tork konvertörü geçişinden olabilir. Diğer türlü yazılım ile hallederler. Halletmişlerdir belki. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3'temi yavaş. Cvt-Tork konvertörü geçişinden olabilir. Diğer türlü yazılım ile hallederler. Halletmişlerdir belki.

Mazda3 te. Videoda da belli zaten, vitesi atıyorsun bekliyorsunki geçsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

323 lerde hold ve S modu bilemedin L moduna geç  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.