Jump to content

Mazda 3 2011 Yeni Lastikler

ulaskacmazz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar . Dün maslas daki evo servisine jant gobegindeki mazda logosu almaya gitmiştim. Yetkili servis elemani lastiklerinizin kullanim ömrü bitmiş dedi bende ciddiye alip hemen çıktım oradan otoprtaikde bridgestone turanza lastiklerimi taktirdim makul bir fiyata hallettik . Lastik alinca check up ucretsiz denildi check up yaptirdik fren balatalarini degistirdik onlarda bitmiş. Serviste oyle profesyonel ce ilgilendiler ki cok memnun kaldim . Yeni lastikler ile neredeyse arabamin viraj donusleri fren mesafelerinde ciddi gelismeler oldu . Lastik tercihinde sorun yasamayin . Bridgestone Turanza alın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan, Turanza'nın hangi modeli , hangi boyutları onu da paylaşabilirsen iyi olur. Markalarda her model aynı memnuniyeti sağlamıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar . Dün maslas daki evo servisine jant gobegindeki mazda logosu almaya gitmiştim. Yetkili servis elemani lastiklerinizin kullanim ömrü bitmiş dedi bende ciddiye alip hemen çıktım oradan otoprtaikde bridgestone turanza lastiklerimi taktirdim makul bir fiyata hallettik . Lastik alinca check up ucretsiz denildi check up yaptirdik fren balatalarini degistirdik onlarda bitmiş. Serviste oyle profesyonel ce ilgilendiler ki cok memnun kaldim . Yeni lastikler ile neredeyse arabamin viraj donusleri fren mesafelerinde ciddi gelismeler oldu . Lastik tercihinde sorun yasamayin . Bridgestone Turanza alın.

lastik konusunda mazda3 de deneyip bizzat gördüğüm bayıldığım tek marka tek model var o da goodyear efficient grip performance .. gerçekten şahane birşey .. 

servis müdürü cem bey ve ustaların ismi şuan tam gelmiyor aklıma çok makaradırlar çok da profesyonel işçilikleri vardır .. Evo dan şaşma cem bey le aranı iyi tutmaya bak :D serkan abiyle denk gelirsin elbet mavi hb 90.yıl var tr de en temizi :D geçen ki istanbul ziyaretimde serviste yaşanan bir şakalaşmaya tanık oldum :D

serkan abi servise girdi bayadır arabayı kullanmamış işte yolda gidene kadar yok hızlanmıyor gitmiyor vs dedi .. ee dedim saab dan sonra bu kesmez falan neyse girdik servise cem bey aynen şöyle .. bir tane kapsül atarız şimdi şanzıman yağ borusundan birşeyciği kalmaz :D sonra başka bir gelişimde yine serviste guzuyu işaret ederek 290 dan sonra titremeye başlıyor ya bu alet falan dedi etraftaki bi kaç kişi dönüp şaşkın bakışlarıyla bakmıştı fena gülmüştüm ya :D evo iyidir takıl boş vakitlerinde ustalara ikramlarda bulun hem eğlen hem öğren kardeşim :D bu arada hem hoşgeldin hemde hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler .. bana ulaş iyi muhabbet ederiz :D

ooo bu arada yaza iyi genç delikanlılar çıktı he bir an önce havalar ısınsada geleneksel buluşmaya gitsek :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan, Turanza'nın hangi modeli , hangi boyutları onu da paylaşabilirsen iyi olur. Markalarda her model aynı memnuniyeti sağlamıyor.

modelini unuttum :) yarın faturadan bakip soylerim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saab da fena duruyordu. Ondan sonra hangi arabaya binse gitmiyor diyecek :D 290 dan sonra kısmına baya güldüm :D

Lastikler hayırlı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saab da fena duruyordu. Ondan sonra hangi arabaya binse gitmiyor diyecek :D 290 dan sonra kısmına baya güldüm :D

Lastikler hayırlı olsun. 

Son buluşmadan ufak bir tadımlık :) Daha iyileri serkan abide fakat gerçekten saab dehşet ötesi bir makina gazlamanla ibrenin 140 olması an meselesi :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...