GOKHAN06

Makale : Yıkama, Kil, Polisaj, Boya Koruma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gökhan, böyle güzel bilgilerin arada kaynamaması için yeni bir başlık ve konu altına taşıdım. Ana sayfaya da makale olarak koydum. Teşekkürler

GOKHAN06 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Gökhan, gerçekten güzel bilgiler içeriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rica ederim, müsait bir zamanda son yaptığım uygulamayı da paylaşacağım, biraz görsel katmış oluruz.

ASUS_Z002 cihazımdan gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

6aa91141d9742e13033f3be9592eb19e.jpg

541b457d9079a8d6012e0ea7f79ebaa8.jpg

68632eddb6afdd0028459f322b4fb905.jpg

bunlarda benden olsun mu

Mehmet Özdemir ve Kırcı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Işıktan mı öyle görünüyor? Eğer Işıktan değil de sizin yaptığınız uygulamadansa gerçekten müthiş iş başarmışsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın son durumu çok güzel görünüyor ama ilk resimde kesinlikle ışıkta oynama var.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

paylaşım için tşk ederim yeni fırın boya yaptırdım periyodik olarak benimde özen göstermem lazım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ışıkta oynama yok yapılan yer resilerin çekildiği yer hep aynı duvardaki fayanslardan anlaşılıyor. bu araba satılmadan önce bayinin, çimento fabrikasının yanındaki otoparkında bi süre beklemiş, bayiye gelincede yanlış yıkama ypmışlar. araç sahibi arkadaşta beni aradı abi napalım dedi, işte böyle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

makaleyi yazan arkadaşımız ne yapılması gerektiğinin sırasını gerçekten güzel bir şekilde anlatmış buna ek olarak yazabileceğim bir iki ufak şey var onlarda doğru malzeme seçimi, malzemeler arasında geçişlerin süresini iyi hesaplama, sıcaklık, nem,ortamın temizliği, malzemeyi ve uygulama yapılacak aracı tanıma en sonunda da az birazcık tecrübe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir arkadaş var işçiliğine falan çok güveniyorum. "Gel, illa seramik kaplama yapalım" diyor. Siz ne diyorsunuz bu konuya, yapılır mı, dezavantajları nelerdir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

seramik kaplamayı niçin yaptıracaksınız? sebeniniz nedir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dış etkenlerden çok iyi korur boyayı dedi. Çizilmez dedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ömrü nekadar? herhangi bir sıkıntıda yapacak kişi uygulamayı tekralayacakmı?

illa bir kaplama yapmak istiyorsanız nasiol zr53 daha dayanıklı olacaktır.

ama uğraşmayı seviyorsanız hiç birine gerek yok? bol bol cila

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5 yıl garantili dedi

Carpro diye bir malzeme

Hocam bu ürün için üretici firma 2 yıl korur diyor, tabi bu da aracın nasıl yıkandığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Anladığım kadarı ile ürünün Türkiye distribütörü kafasına göre bunu 5 yıla çıkarmış o nedenle uygulayanlarda buradan aldıkları bilgiyi aktarıyorlar.

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.