Jump to content

100 oktan

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

dün 1oo oktanla fulladim benim hayvanı lakin 97 ye göre bi performans artısı veya baska bişey hissedemedim daha aksine yakıt tüketimim 9larda gezerdi 11 lerde şimdi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• OveRMinD

7

• Murat b

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

şu ana kadar benzinlikte 95 oktan bulunmadıgından dolayı 2-3 defa 98lik almısımdır.. onun dısında bikerede uzun yolda m-oil 97 aldım.. onun dısında hiç 95ten şaşmadım.. yeri geldi 95likle 100oktanın yaptıgı son süratin aynısını yaptım :D civarımda 97 satan yer olsa abonesi olurdum ama 98liğede kacamıyom malum örenci adamız :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

şu ana kadar benzinlikte 95 oktan bulunmadıgından dolayı 2-3 defa 98lik almısımdır.. onun dısında bikerede uzun yolda m-oil 97 aldım.. onun dısında hiç 95ten şaşmadım.. yeri geldi 95likle 100oktanın yaptıgı son süratin aynısını yaptım :D civarımda 97 satan yer olsa abonesi olurdum ama 98liğede kacamıyom malum örenci adamız :D

95 ile 97 fark ediyor lakin 97 ile 100 oktanda dediğim gibi bişe farkedemedim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

95 le 97 arasındaki fark tartışılmaz dahi,özellikle rampalardaki çekiş gücü çok farkediyor..

evet cidden fark ediliyor işte ben 97- 100 arasında da böle bi fark olur umuduyla aldım lakin tısss :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hayat bu işte tısss laya tısss laya öğrenilir herşey,armut biş ağzıma düş olmazzz  :D

hınnnnn tıssss :D fazlada 20 ytl cıkacagı varmıs cebimizden neymiş demekki insan fazla meraklı olmamalıymış anlayana :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

total 97 mazda3 ün (tabiki sedan :D ) alabileceği en fazla randımanı aldığı benzin bence 100 oktan ı bende denedim ve sadece para tuzağı olduğuna karar verdim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

total 97 mazda3 ün (tabiki sedan :D ) alabileceği en fazla randımanı aldığı benzin bence 100 oktan ı bende denedim ve sadece para tuzağı olduğuna karar verdim

Peki hocam Mazda 6 dan en iyi  performan hangi benzin ile alınır ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki hocam Mazda 6 dan en iyi  performan hangi benzin ile alınır ? :D

abi senin ne işin var benzinle sen alpet den benzin al mendil kola dondurma falan veriyolar sen onları kovala bence çoluklu çocuklu adamsın senin ne işin var oktanla :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi senin ne işin var benzinle sen alpet den benzin al mendil kola dondurma falan veriyolar sen onları kovala bence çoluklu çocuklu adamsın senin ne işin var oktanla :D

Öyle deme bu aralar hırs yaptım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahmet süperdi  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sende mi Brütüs ? :D

Merak etme bende sendenim. :D

Oktanla fazla işim olmaz.97 oktanla yarım metre fazla gidecem diye boşuna kendimi kasmam.O anki ruh halim neyse onu alırım.Hele bedava mendil veriyorlarsa oradan çıkmam  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çıktığından beri 100 oktan alıyorum arabaya,hiç bir şikayetim de yok çok şükür  8:)

95-100 oktan arasında arabana etki eden farkı söylermisin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...