Ali

Raikkonen: Ferrari istediği sonuçları elde edebilir

Kimi Raikkonen, pozitif geçen sezon öncesi testlerinden sonra Ferrari'nin bu sezon istediği sonuçları elde edebileceğine inanıyor.

kimi-raikkonen-2015-barselona-testleri-2

Sezon öncesi testlerin ilki olan Jerez'de en hızlı takım olmayı başaran Ferrari, iki Barselona testinden sonra Mercedes'in gerisinde ikincilik mücadelesi için Williams ve Red Bull ile savaşabileceği görülmüştü.

Takım, bu sezon için iki galibiyet hedefi koymuştu ve Raikkonen bu hedefe ulaşabileceklerinden emin.

"Geçen yıl ile karşılaştırıldığında, ekip olarak büyük bir iş yaptığımızı düşünüyorum."

"Gerçek performansımızı göstermek için ilk yarışı beklemek zorunda olsak bile, kış boyunca elde ettiğimiz sonuçlar ve rekabet düzeyinden dolayı mutluyuz."

"Her zaman gelişmeye devam etmek için zorlayacağız ve hak ettiğimiz sonuçlar elde edeceğimizden eminim." dedi.

2007-2009 yıllarında Ferrari ile yarışan Raikkonen, takımın geçen yıla göre çok daha iyi çalıştığına inanıyor.

"Bir kaç yıldır ekibi tanıyorum ama şunu söylemek zorundayım, bu yıl atmosfer çok iyi, çalışanlar mutlu ve hep beraber yakın bir şekilde çalışıyoruz."

"Bunun iyi bir işaret olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte iyi bir araç üretilmiş gibi görünüyor."

"Şimdi yarışa gitme zamanı geldi ve böylece gerçekten nerede olduğumuzu göreceğiz." dedi.

Kaynak : http://www.turkiyef1.com/haberler/38298/raikkonen-ferrari-istedigi-sonuclari-elde-edebilir.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yayınları paralı kanala satıp beni bu spordan soğutan Ecclestone'a selam olsun.. Bu arada Schumacher ne durumda acaba diye aklıma geldi..

Yarışlar ne zaman başlıyor Ali ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece yayın mı? Araçları kuşa çevirdiler. F1'in fazla Ömrü yok gibime geliyor.

Şumayer kalbimizde yaşıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlarda da vergi problemi var herhalde 1.6 Turbo V6  kullanıyorlar artık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yayınları paralı kanala satıp beni bu spordan soğutan Ecclestone'a selam olsun.. Bu arada Schumacher ne durumda acaba diye aklıma geldi..

Yarışlar ne zaman başlıyor Ali ? 

Abi net tarihi bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

D-Smart Sport , RTL ilk aklıma gelenler.. Başka da bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sene inşallah izleme fırsatım olur. Fakat eski tadı kalmadı nerde eski yarışlar televizyondan izlerdik güzel güzel. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En başta arabalar görmeye değerdi. Geçen sene arabaları göresimiz kalmamıştı da neyse ki hatadan döndüler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.