Gökhan

Yeni Mazda CX-3 Avrupa Basın Tanıtımı - Barselona - İkinci Gün

Çok imrendim :P BT-50'de gelebilir anladığım kadarıyla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel bilgiler ulaştırdın bizlere Gökhan abi.

Gökhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan abi anlatımın için teşekkürler.

Gökhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Polonya'da sizin gibi deyip acımızı hafifletmeye çalışıyor ama tek sorunumuz vergi değil, birazda marka algısı sorunumuz var. Tüketici bir yana hala Mazda hakkında ön yargılı ve yanlış bilgi sahibi işin ehli popüler ustalar var sanayilerde, bunlarında kafalarının resetlenmesi için Jeff'in bütçeye desteği gerekli...8 milyonluk Avusturya'nın vergi problemini çözdüğüne sevinip 81 milyonluk Türkiye'yi göz ardı etmez bu sene de umarım :)

Mehmet Özdemir ve fotifoti bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Polonya'da sizin gibi deyip acımızı hafifletmeye çalışıyor ama tek sorunumuz vergi değil, birazda marka algısı sorunumuz var. Tüketici bir yana hala Mazda hakkında ön yargılı ve yanlış bilgi sahibi işin ehli popüler ustalar var sanayilerde, bunlarında kafalarının resetlenmesi için Jeff'in bütçeye desteği gerekli...8 milyonluk Avusturya'nın vergi problemini çözdüğüne sevinip 81 milyonluk Türkiye'yi göz ardı etmez bu sene de umarım :)

Bir şeyi bekliyorlar bütün sırlarına vakıf değiliz :) halen mermerler ile ilgili sorunlar olabilir. Mazda.com.tr açıklamasını öyle gördüm ben. Bir de en ilginci Almanya'da satışların büyümesi. Bizim millet vosvos alıyor, almanlar Mazda alıyor :D Güler misin ağlar mısın durumu :) Bence çok fazla satışta yapmasınlar. Her köşede Mazda olmasın :P 

Bikes44, Mehmet Özdemir, Gökhan ve 1 diğer kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı sözü bende dedim. Biz vosvosa saldırıyoruz, Almanlar Mazda'ya. Bu nasıl iştir dedim. Güldü bana. Kimbilir aklından ne geçti.

Ben olsam, onlar onun için 1., sizde 2. dünya ülkesisiniz derdim.

fotifoti ve Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada, köşedeki Park tabelasındaki 3 adet üçgene dikkat.

Turların güzergahları.

Navigasyonda kayıtlı olmasına rağmen, her tur güzergahının kilit yerlerine bu üçgenlerden koymuşlar.

Turuncu kısa,

Sarı orta,

Yeşil ise 80 Km. lik uzun tur.

Hem 2 litrelik Benzinli, hemde 1.5 dizel AT AWD ile yeşil turu yaptım.

Her biri birbirinden hoştu.

M.E.G, fotifoti ve Selman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan Abi, çok imrendirdin bizi yaa.. :) Ellerine sağlık..

Gökhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada, köşedeki Park tabelasındaki 3 adet üçgene dikkat.

Turların güzergahları.

Navigasyonda kayıtlı olmasına rağmen, her tur güzergahının kilit yerlerine bu üçgenlerden koymuşlar.

Turuncu kısa,

Sarı orta,

Yeşil ise 80 Km. lik uzun tur.

Hem 2 litrelik Benzinli, hemde 1.5 dizel AT AWD ile yeşil turu yaptım.

Her biri birbirinden hoştu.

baya dolanmışsın :) pistten daha keyifli olmuş sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler :) Tüm detayları atlamadan aktarmışsınız ve bizi tüm noktalar hakkında bilgilendirdiniz. Bu derece bilgileri ilk elden ve en etkili şekilde yetkililerden elde etmek daha da yararlı olmuş. Tekrardan herşey için teşekkürler :)

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nacizane test yorumlarımı ve resimleri yarın yayınlarız Soner bey. bizi izlemeye devam ediniz. :D

M.E.G bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Katalan halkının İspanya'ya karşı bağımsızlık uğruna isyan bayrağını açtığı Katalan şehri Barselona, daha iyisini yapmak üzere alışılmışa meydan okuyan otomobil üreticisi Mazda'nın statükoya meydan okuyan, nonconformist, ve asiler için açtığı mekan Mazda Space... Barselona'ya gitmişken buraya bende bir uğrayım dedim...

DSC_0493_zpsbeutg0es.jpg

İçeride tüm mazda modellerine ek olarak MX-5 in evrimini temsil eden önceki kasaları ve klasikleşmiş 2 adet Mazda bulunuyordu...

DSC_0495_zpssxahjnqi.jpg

DSC_0543_zps6ii0aqkz.jpg

DSC_0514_zpsuvrdd5nd.jpg

Alt katında sergi alanı mevcut ve bu haftalarda eski zaman ünlülerinin resimlerini içeren bir sergi bulunmaktaydı... Diğer zamanlarda ise Hiroshima ile ilgili resimler sergilenmekte..

DSC_0522_zpsoius1clq.jpg

DSC_0523_zpsr5vteqjz.jpg

Dinlenirken size çay kahve ikram ediyorlar ve  Mazda ile ilgili resimleri içeren bir katalog inceleyebiliyorsunuz.DSC_0534_zpsv22oofti.jpg

Mazda Space'den ayrılırken size bir kulaklık hediye ediyorlar, üzerinde Seyahatinize Mazda ile Başlayın yazıyor 

DSC_0548_zpsogzrmuqh.jpg

Barselona bir sanat şehri ve Barselona ile ilgili yazılacak anlatılacak çok şey var ünlü sanatçılar Gaudi, Picasso ve Miro'nun müzelerini gezebilir, plajların, gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz, hatta şehrin merkezinde ki pazarın üstünde paella pişirme kurslarına bile katılabilirsiniz :) ...

DSC_0445_zpshemiaok1.jpg

Caddelerde Lüks araçlar kadar bisikletle gitmeyi tercih edenlerde var...

DSC_0451_zpsjntqkfnw.jpg

Şehir dümdüz ve bazı yollarda özel bisiklet şeritleri bulunuyor.  Yerel halk için yıllık abone olunan al-bırak tarzı bisikletler büyük kolaylık...Turistler için bisikletli şehir turları ve bisiklet kiralama dükkanları mevcut. Ayrıca taksilerin büyük çoğunluğu Toyota Pirius Hibrid araçlardan oluşmakta, ne ses ne de emisyon var bu araçlarda...

DSC_0483_zpsdpjylpaf.jpg

Kasım ayında bile Plaj Valeybolu hala popüler . Bogatel Plajı...

DSC_0427_zpsdysb29zv.jpg

Bu da bitişikteki eller yukarı donlar aşağı plajı Marbella... Şort, mayo,  bikini ile uğraşmak istemeyenler burada...

DSC_0434_zpsrvaqqvc0.jpg

Geceleri beach clublar kuyruk... Pasha ve Shoko Beach Club Halloveen Party kuyrukları

DSC_0467_zpsnyqea6ge.jpg

Şehrin göbeğindeki La Rambla bulvarındaki La Boqueria pazarı deniz ürünleri ile ünlü

DSC_0561_zpsu1mbdybi.jpg

DSC_0654_zpswbkvhwf1.jpg

DSC_0655_zpsao1yi1ie.jpg

Taze mantar mevsimi

DSC_0627_zpscw7axwxc.jpg

Kursta yaptığımız deniz ürünlü paella ve catalan cream (krem brüle benzeri) en ünlü yemekleri

DSC_0681_zps6srkhwud.jpg

DSC_0687_zpswpbscmtn.jpg

5 gün boyunca dolandığım sokaklarından Toyota onda biri kadar Mazda görememiş olsamda, dünyanın her yerinden turistlerin dolaştığı bu asi ruhlu aykırı şehirde kendisi gibi alışılmışa meydan okuyan Mazda'nın kendisini bu özellikleriyle dünyaya tanıtması için en uygun yer Barselona...

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.