ilhan mercan

3.Nesil Mazda3 İçin Paçalık

merhaba,

yeni gelecek arabam için çamurluk(tozluk)almayı düşünüyorum.ama yakışır mı yakışmazmı diye çok kararsızım.Alıp taktıran arkadaş var mı?fikirleriniz nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakışıp yakışmaması kişiye göre değişir. Bana sorarsanız bence yakışmıyor. Hiç hoşuma gitmiyor benim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba,

yeni gelecek arabam için çamurluk(tozluk)almayı düşünüyorum.ama yakışır mı yakışmazmı diye çok kararsızım.Alıp taktıran arkadaş var mı?fikirleriniz nedir?

Var mı yapılmış bir uygulama? Fotoğraf falan koyarsanız daha iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uygulama yapan arkadaşlardan bekliyorum.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence en yakışmayan aksesuar şu paçalık... Benolsam taktırmazdım, taktırmadımda :D

Bikes44 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende zaten kararsızdım hiç bulaşmayayım bari.arabamın gelmesıne 1 ay kadar kaldı,insan birşeyler alası geliyor. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hemen vazgeçirecek bir görüntü paylaşayım :D

2014_mazda3_5.jpg

EMRbrc2144 ve universitely76 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunları görünce Doğan L aklıma geliyor nedense :D

Bence gereksiz bir aksesuar... Aslında faydası var, kapılara ve arka tampona taş gelmesini engelliyor fakat görüntüsü bir o kadar berbat....

MYA bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabaya yazık etmeyin... Şimdiden hayırlı olsun , güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler,bende aynı fikirdeyim artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fotoğraftaki eski samaralarda kullanılana benziyor ama aslında daha toplu ve küçük duran setler var. Bu linkte amaç tozlukları göstermek değil ama bir fikir olur diye gönderiyorum. Tabi beyaza boyanmış hali değil siyah hali daha güzel durur diye düşünüyorum.

http://tr.aliexpress.com/item/NEW-High-Quality-Gray-Primer-Car-Rear-Trunk-Spoiler-Wing-Spoilers-Rear-Diffuser-1-Piece-Mazda/32266356549.html?recommendVersion=1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.