Sequencer

OMVL LPG Kiti Hakkında

Arkadaşlar. 2004 Model Mazda 3'ümü yeni aldım. Birkaç hafta oldu. LPG kitinin OMVL olduğunu öğrendim. Pek bilindik bir marka olmamasına rağmen araştırmalarıma göre iyi bir sistem olduğunu öğrendim. Fakat maalesef Kahramanmaraş'ta OMVL'nin servisi yok. İyi bilinen bir ustaya götürdüm ve Sistemi Atiker'e 800 TL'ye çeviririz dedi. Açıkçası OMVL'yi tanıdıktan ve Guiness rekorlar kitabına adını yazdırdığını öğrendikten sonra LPG kitini değiştirmeyi pek düşünmüyorum. OMVL hakkında bildiklerinizi bekliyorum. Bir de  Gaziantep, Kayseri gibi yakın illerde OMVL'nin bakımlarını yapabilecek ve montaj hataları da varsa anlayabilecek usta bilen varsa yardımlarını bekliyorum. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk defa duydum dersem yalan olmaz. Bilen birileri yazarsa biz de aydınlanmış oluruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun, OMVL güzel sistemdir, Adana'da yardımcı olacaklarını umuyorum Toprak otogaz vardı bir arayıp bilgi almanızı tavsiye ederim, Prins dahil bir çok markaya hizmet veren yetkili bir yer.

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gaziantep'te Mahir usta diye biri var onunla konuştum ama adama nasıl güveneceğimi bilmiyorum. Gaziantep'ten bilen var mı arkadaşlar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Omvl nin iki versiyonu var sizin aracınızdaki eski sistem muhtemelen. Ve onun ayar kablosu bile bulunamıyor maalesef. Adıyaman Gölbaşı nda bir yer var her tür LPG ye bakan ama ulaşabilir misiniz acaba bilemedim ?

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim omvl dünyanın en iyi firması hatta Almanya'da dayımın e60 530 aracına uygulanmıştı aşırı memnundu bence usta değiştirin ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Omvl yi 97 mondeomda kullanmistim. Bence iyi bir sistem. Atikere donusturmeyin derim. Internetten aratirsaniz gaz ayarini kendisi yapan ve tarif eden forumcular var. Ben arabayi satmasaydim gaz ayarini kendim yapmaya calisacaktim. Servisi ise malesef her yerde yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.