evcili

Mazda 3 Alacağım Yardım

Arkadaşlar bir yerde temiz bir mazda 3 ımpressıve buldum.Yalnız ön tampon değişmiş serviste.Otobanda giderken bir cisim geldi ve tamponu kırdı bende kasko tarafından serviste değiştirdim diyor.Bunun gerçek olup olmadığını nasıl anlarız? Servisten nasıl bilgi alabiliriz?Serviste yapılan işlemler bellidir mutlaka..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle hasar kaydına bakınız, servis yaptı diyorsa direk o servise götürün arabayı, ve aynı servisten güzelcene bir ekspertiz raporu çıkartınız o esnada da mevzuyu sorunuz,  satıcı dürüstse zaten,  bu bilginin size verilmesine müsade edecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabii serviste kayıtlıdır. Bu bilgileri vermek ise servisin inisiyatifindedir. İlk olarak cep telefonunuzdan mesaj göndererek başka kazası var mı onu bir araştırın yoksa bu kazadan ne kadar masraf çıkmış onu öğrenin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer durum böyle ise Satıcı mutlaka resmini çekmiştir, kendisi gösterebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sadece tampon değişmiş ise,,   kaputta ve farlarda bir değişme yoksa     tamamdır. fazla sorgulamanıza bile gerek yok

önden ufak bir kazası vardır.  olur böyle şeyler. 

yani olayın gerçek olup olmadığını anlamak için   diğer parçalara bakın.  önden ciddi bir kazası olan aracın  zaten motoruna kadar değişmeyen parçası kalmıyor..  + airbag ler açılıyor.   ön göğüs parçalanıyor   .. bir bakışta anlaşılıyor yani.   

thebaylo, Mehmet Özdemir ve evcili bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.