casedede

Gıcırtı Desen Değil Gacırtı Desen Sanki

Arkadaşlar her kasise yaylanarak girdiğimde sağ önden gacırtı gibi bi ses geliyor çok ince ilk başta 18 inç lik lastiklerim yüzündendir diye düşündüm.Fakat 16 inç e geçincede aynı şekilde. Ustam Salıncaklardan Tabladan olabileceğini söyledi ama ben tam emin olamadım.Bu sorunu yaşayan varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle Yağışlı havalarda mı oluyor?

Ben de yasiyorum ayni problemi ve sadece yagisli havalarda oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu sadece bizim modelde değil birçok Mazda da oluyor diye araştırmıştım Türkiye'de kimseyi bulamayınca yabancı Mazda forumlarında

Benzer bi gıcırtımsı bi olay var muhtemelen ön denge çubuklarının kauçukları ıslandığında özellikle sert veya yumuşak küçük veya büyük farketmiyor tüm kasislerde bu ses geliyor

Ben servise iki yıl önce söylemiştim

Böyle bi şikayet gelmedi demişlerdi

Bi de bu forumda böyle bi konuya sanırım rastlayamadım ki yabancı sitelerden paylaşımlara ulaşmıştım

Ilk etapta ben mi fazla dinliyorum arabayı diye düşünmüştüm ama benim kadar hassas birileri daha varmış ;-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de servise sordugumda yagmurlu bir havada gelin test edelim dediler ama bir turlu firsat olmadi.

Bir cozumu var miymis,yabanci forumlarda bulabildiniz mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Müziğin sesini biraz daha açın beyler :)

firstblood, thearchitect ve zelega bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Müziğin sesini biraz daha açın beyler :)

Bazen cocuklar uyuyor ya arkada o yuzden yoksa takinti degil yani
Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Müzik sesini açıyoruz bende Çakma bose sistemi de var zaten

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.