Jump to content

Power Sense Paketi Tavsiye Eder misiniz?

wantedd16

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sa arkadaşlar ilk defa mazdam olucak kısmetse aracım satıldığı gibi kaporo verip nisanda gelecek araçlardan almayı düşünüyorum fakat otomatik vitese yabancıyım otomatik sorun yaratırmı ileride ve sense paketi için 5 bin vermeye değermi değerli yorumlarınız benim için

için çok önemli şimdiden teşekkürler saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

otomatikte hiç bir sorun olmaz. Dsg değil bu :) Sense pakaeti görece pek keyifli. Cruise inanılmaz güzel çalışıyor. Bütçe uygunsa düşünün. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahmelik, fotifoti.. Teşekkür ediyorum tamamen kişisel tercih demek sense paketi olan bir arkadaş bence gereksiz dedi kafamı karıştırdı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazladan Verdiğiniz paranın bir gün size nasıl fayda sağlayacağını bilemezsiniz. O gün geldiğinde de iyi ki verdim dersiniz . Güvenlik konusunda verilen paraya acımam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah, Sense paketteki özellikle aktif güvenlik özelliklerini kullanmanıza hiç gerek kalmaz ama bir gün gerek kalırsa pişman olmazsınız.. Pasif güvenlik özelliklerine ise kullandıkça alışkanlık yapacak ve çok memnun kalacaksınız inşallah.. Bence değer..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Walla kesmiyor mazda3 test sürüşünden evvel focus toyota ve elentra düşünüyordum hatta 2010 bmw 320d arasında karar vermeyi düşünürken Mazdaya3 son kararımı verdim umarım ben aldıktan sonra dizel açılır tavan ve deri seçeneği gelmez sene sonuna ısrarla sormama rağmen dizel kesin yok dendi umarım gelmez... Avrupada deri koltuklu modelin testini inceledim çok şık tı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sa arkadaşlar ilk defa mazdam olucak kısmetse aracım satıldığı gibi kaporo verip nisanda gelecek araçlardan almayı düşünüyorum fakat otomatik vitese yabancıyım otomatik sorun yaratırmı ileride ve sense paketi için 5 bin vermeye değermi değerli yorumlarınız benim için

için çok önemli şimdiden teşekkürler saygılarımla

otomatik vites mazda konforludur ve kolay kolay sorun çıkarmaz.mazdanın otomatiği en güvenilir ve uzun ömürlü olandan tork konventörlüdür.yani yalındır ve torka göre kendi seçer.ortalama 55 bin tl olan 2011 mazda 6 tavsiye ederim ben gerçi.ya da bir süre daha bekledikten sonra 2013 model yeni kasa mazda 6 alınabilir.şimdilik fiyatları 90 bin civarı ama hızlıca düşüyor bu D sınıfı araçların fiyatları.en ideali 2011-2012 mazda 6. yeni mazda 3 lerde çok güzel ama o verilen paraya 120 beygir çok düşük ve hantal kalıyor biraz.çekişi ve konforu biraz daha zayıftır mazda 6 ya göre...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...